Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam mit érez igazából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam mit érez igazából?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az exemet már több mint 1 éve szakítottunk nem bírtam tovább és írtam neki egyébként ezelőtt hónapokkal is kerestem de nem válaszolt most válaszolt beszélgettünk jól elvoltunk megkérdeztem ráér e este és a lényeg h azt mondta h szerinte ez nem jó ötlet én meg mondtam neki hogy akkor tiltson le mindenhonnan ne legyen egy kicsi kötelék se ha ennyire nem érdeklem már de nem tette hanem inkább ezt írta :


figyelj öszintén arról lenne szó, hogy okoztunk mi magunknak és egymásnak elég sok és néha elég durva sebet főként érzelmileg


szakítottunk lezártuk


de gondolom mint neked is ugyan úgy nekem is időbe telt míg ezek a sebek hegekké alakúltak


és az elmúlt egy évben azon voltam és úgy neveltem magam, hogy ilyenbe még egyszer ne fussak bele


igyekeztem túltenni magam rajta ami hosszú időbe telt és sikerült


elégedett vagyok a törekvéseim eredményével és magamba véstem minden felhalmozott hibát fájdalmat és bántást, igyekszem ezekről nem feledkezni, hogy ne legyek padlón ismét


így az hogy ha találkozgatnánk meg lenne is bármi közöttünk ez ellen valna


az pediglen újra nem kívánt dolgokat szülne


lehet ezt nem kéne leírnom...


sokat jelentettél nekem


és rengeteg szép élményem volt veled amiket szintén megjegyeztem


csak értelmetlenűl kezeltük a dolgot


én jóformán nem is igazán törődtem olyan dolgokkal hogy a későbbiekben a kapcsolatunk hogyan alakúl


capre diem életstílust éltem csak nem a jófélét


napról napra küzdöttünk, és öszintén én ebből a mai napig besokaltam


nem kívánom újra harcmezővé alakítani az életem


és végül szomorú, és hosszú fájdalmas hónapok árán végül jól jöttem ki a helyzetből


ettől nem akarom magam megfosztani, így nem hiszem hogy bármilyen téren is újra közel kéne egymáshoz kerülnünk


tömören ez a véleményem nem kívánom tovább ragozni



valóban sokat veszekedtünk szenvedtünk egymásért és egymás ellen és leszögezte szakításkor is hogy minden köteléket szétvág közöttünk meg is csalt a végén de csak én érzem úgy h az eszére hallgat és a szíve mélyén még azt érzi amit én de ha nem akkor miért nem tilt le végleg? :S


2013. ápr. 27. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem érez semmit a szíve mélyén. Megmondta kerek perec, túl van rajtad és eszében sincs újra kezdeni semmit veled. Csak próbált finoman fogalmazni, de ez azt jelenti, hogy kopj le egyszersmind. Nem akar se párként, se haverként, se szexpartnerként. Részéről le van zárva. Azért nem tilt le, mert azt hiszi hogy vagy olyan intelligens, hogy szép szóval is megérted, hogy hagyd békén, de biztos lehetsz benne, hogy kb. még 2x "zaklatod" és tényleg letilt.


Nagyon sajnálom, hogy így jártál. De mosmár ideje lesz körülnézni, a világ nem csak ez az egy pasi. Amúgy ez a "ha annyira nem érdekellek, akkor csak rajta, tilts le minden honnan!" ez egy zsarolás. Valószínűleg te semmit sem változtál a szakítás óta, és úgyanúgy kiprovokálnád magadnak a veszekedéseket, meg a küzdelmeket. Ez nem fér bele egy normális kapcsolatba, gondolom ezért is lett vége. Ő már észhez tért, térj észhez te is, és ne hazudj magadnak.

2013. ápr. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gerinho23 válasza:
Sztem meg küzdj azért akit szeretsz ennyi.
2013. ápr. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennek a fazonnak nem jelentesz, és nem jelentettél semmit. Viszont önmagát sajnálni, az nagyon megy neki.
2013. ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azért provokáltam mert teljesen tönkretett hogy láttam mit csinált egy éve lassan teljesen padlón vagyok nem tudtam elszakadni töle és most letiltott lehet az én hibám hogy igy alakult de ö se az akit anno annyira szerettem csak nem mertem bevallani magamnak... köszönöm a válaszokat...:/
2013. ápr. 27. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!