Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok azokra a helyekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok azokra a helyekre akarna veletek menni nyaralni, ahol az exével volt, ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Olcsó, és szép helyek, de folyton azzal jön, hogy milyen jól érezte itt, és ott magát, persze nem a hapsi, hanem a szép környezet miatt :/

35f


2013. ápr. 26. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én megmutatnék neki valami új helyet csakazértis!, hogy lássa nem csak a volt pasijával mehet jó helyekre és érezheti jól magát...
2013. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem lenne ínyemre a dolog. Magamból kiindulva, én akkor vágytam vissza azokra a helyekre, ahol az exemmel voltam, amikor még nem bírtam teljesen lezárni érzelmileg. Most már úgy vagyok vele, hogy azok a helyek a múlthoz tartoznak, az új párommal pont hogy újabb helyeket szeretnék felfedezni inkább.
2013. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva simán el tudom képzelni, hogy tényleg a hely tetszett neki, nem pedig azért akar odamenni, hogy a volt barátjával töltött nyaralásokat idézgesse.

Meg van olyan ember, és szerintem a párod is ilyen, aki egyszerűen csak szeret visszatérni a jól bevált nyaralóhelyekre. Nem kell mindjárt rosszat látni e mögé.

2013. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem kapcsolok helyszíneket személyekhez, szóval ha én ezzel jönnék, valószínű azért lenne, mert tetszett a hely és mennék megint szívesen.
2013. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. ápr. 29. 19:34
 6/9 anonim ***** válasza:
No way. Annyi olcsó és még nem látott szép hely van; miért kéne oda menni, ahol egy exével volt? Neked kellemetlen (ahogy a kérdésből leveszem), ergo nem fogod jól érezni magad. Keress valami másik helyet szerintem. (:
2013. ápr. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én jártam már így, hogy a barátjáék nyaralójába mentünk, többesben, és egész héten azt hallgattam, hogy "emlékszel, mikor X nődet hoztad el? emlékszem, amikor Z-vel voltál itt? Aztán egy óvatlan pillanatban valamelyik srác elszólta, hogy az a csoda, ha valamelyik nőjét nem hozza el. Kicsit furcsán esett, de viszonylag gyorsan túltettem magam rajta.


A te eseted némileg más, én megmutatnék neki új helyeket. Nem feltétlenül azért, mert a régiek más pasikra emlékeztetik, hanem, hogy világot lássatok.

2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is vittem olyan helyre barátomat, ahol exemmel voltam és tetszett, hogy "felülírjam" azokat az emlékeket magamban.
2013. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez a ""felülírjam"" nagyon tetszik, kár, hogy 200% ot nem tudok adni
2013. máj. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!