Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá? Hagynátok neki?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök még most is tartja azzal a kapcsolatot akivel régebben megvolt neki az első komoly csók stb. És mellesleg a srác a haverom... pontosítok majdnem szomszéd:O Én a komolyabb fajta vagyok,sportolok stb komoly elképzelésekkel. A haverom meg csak ilyen nem törődik semmivel apuci,anyuci eltart típus,aki bukott is meg ki is rúgták már egy helyről.

Ti tűrnétek a beszélgetést? Zavarna titeket? Mit tennétek? Melyikőjükkel kellene beszélnem erről? mindkettő,hagyjam???


2013. ápr. 23. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tennék ellene!
2013. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon féltékeny lennék, az biztos :/.Nem tudom, hogy mit, de valamit nagyon szeretnek a csajok az ilyen "nem törődik semmivel apuci,anyuci eltart típus,aki bukott is meg ki is rúgták már egy helyről" típusú GYEREKEKBEN.Tűrni viszont tűrném a beszélgetést, mert nem mást nem igazán lehet tenni...Nem lehet megtiltani :D És hogy mit tennék?Megerősíteném a párom és közöttem lévő bizalmat, hogy ne legyen okom a féltékenységre :)
2013. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hasonlóan vélekedem én is. Rettentően zavar de amíg nincsen okom addig nem teszek semmit,az ellene ,hogy beszélgetnek stb.
2013. ápr. 23. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Az esetleg benne lehet szerintetek,mondjuk kétlem. Az ,hogy csak féltékennyé akar tenni? vagy azzal ,hogy velem van azzal akarja a volt barátját akinek most barátnője van azt azért hozzá teszem.?!?!?!?!???
2013. ápr. 23. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy beleszolj mar hogy kivel beszel?nem gondolkoztal azon hogy emiatt el si veszithetett?bocs ha kicsit nyers voltam..
2013. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, ilyen témában kicsit kényes vagyok. Szóval nem is terveztem beleszólni.Amíg nincs rá okom.
2013. ápr. 23. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
az idő mindent megold, nem véletlenül szakítottak, szerintem nincs benne semmi rossz ha beszélek néha, csak nehogy vele többet beszéljen mint veled, akkor már elkezdenék gondolkodni mi is kéne csinálni.
2013. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!