Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szolnátok ha az élettársat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha az élettársatokról derülne ki hogy azt csinálja mint vv veronika? Csak ő hirdetésből szed ösze embereket és abból jár vásárolgatni drága helyekre stb.

Figyelt kérdés
Most kibukott a dolog hogy volt pár pasija hirdetésből akiket évekig lehúzott jó sok pénzzel. Aztán itthon maradt a telója csörgött felvettem kiborult a bili.mit csinálnátok? Engem szeret az biztos mert pl elvitt nyaralni is sajnos én keveset keresek nem tehetek meg ilyesmit és valahol mégértem hogy ő jobb életre vágyik.
2013. jan. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az fájna, hogy ezt csinálja, hanem hogy titkolta előlem, ha úgy tetszik, átvágott.

Akármit is művel az ember, legyen benne annyi gerinc, hogy ha komoly kapcsolatot akar valakivel kialakítani, akkor játsszon nyílt lapokkal, hogy a másik még a kapcsolat kezdetén eldönthesse, hogy ez neki belefér e.

De mikor együtt vannak egy ideje, és véletlen kiderül egy ekkora horderejű dolog, az szerintem elfogadhatatlan.

2013. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tehát prosti?
2013. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Akarom elküldeni mert szeretem
2013. jan. 22. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért vagy biztos bene h szeret mert elvitt nyaralni?? Jó érv.
2013. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nem szeretne rám költené a pénzét? Ha másokkal csak pénzért csinálja engem nyaggatna a szexért? Kinyalná a fenekem ezt nem átvitt értelembe értem szo szerint.? Velem lakna?
2013. jan. 23. 01:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kel egy biztos pont!

Szted az a férfi akinek felesége van, de bulizgat nözik az minek tartja az asszonyt?

2013. jan. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hovatásos luxus k.rva. Vagyis csak volt. Tehát gazdagokkal, politikusokkal csinálta még külföldön is volt dolgozni. A mostani párja miatt hagyta abba mert Ő TÉNYLEG SZERETI! A te párod nem szerelmes beléd, csak egy biztos pont vagy neki.
2013. jan. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De akkor mértont velem van aki 70 ezret keres? Miért nem egy gazagabbal? Akivel beszéltem te

Efono az is szerelmes belé.és van pénze.

2013. jan. 23. 02:08
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha megkérnéd abbahagyná? Mert ha nem akkor nem szerelmes. Kérdezted már ezt tőle? Mármint hogy abbahagyná-e miattad.... de ne csak úgy poénosan kérdezd hanem mintha igazából kérdeznéd.
2013. jan. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!