Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a barátnőm fiúbarátját eltakarítani az útból?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk és élünk együtt, van neki egy fiúbarátja aki évek óta egyedül van és aki engem egyre jobban zavar, el akarom távolítani az útból, mert egyre többet vannak együtt, szerintem egyre közelebb kerülnek egymáshoz, mostmár hetente többször is találkoznak, minden nap órákat beszélnek skypeon, meg közös programokat csinálnak nélkülem, a barátnőm már nem velem beszéli meg a problémáit, hanem ezzel a gyerekkel. Meg barátnőm több képet is kirakott facebookra, ahol közösen vannak fényképezve. Nem vagyok féltékeny tipus, de mostmár rohadtul zavar, úgy érzem a kapcsolatunk se olyan mint volt, szerintem emiatt a gyerek miatt, hogyan lehetne eltüntetni az útból, agyonverjem, vagy megtiltsam hogy találkozzanak, vagy mi?

29/F


2013. ápr. 26. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán bízhatnál a barátnődben...Milyen kapcsolat az,ahol nem engedi az egyik fél,hogy a másik azzal barátkozzon,akivel akar?

Rossz hatással van rá?Talán drogoztatja,vagy kocsmáztatja?Kényszeríti valaki,hogy vele legyen?HA egyikre se lehet igent mondani,akkor felejtsd el a dolgot.

A helyett,hogy mást tüntetnél el,igyenezz kedvesebb lenni a nőddel,és el érhetnéd a sok törődéssel,és kedvességgel,hogy veled akarjon jobban lenni...De ehhez szerintem hülye vagy,így első ránézésre.

2013. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Megkérni? Minek akarod megalázni magad, és ilyen kétségbeesett módon magadhoz láncolni? Eljegyezni valakit akkor szoktak, ha minden a legnagyobb rendben van és nagy a boldogság. Ami a leírtak alapján titeket nem jellemez.
2013. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 acelsziv ***** válasza:
nyolcasnál a pont. Értelmes ember módjára beszéld meg a dolgot a barátnőddel. de kiabálva, nem duzzogva, nyugodtan.
2013. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem lenne ez a gyerek ennyire szem előtt akkor fel sem tűnne, mert amúgy meg normálisnak tűnik a kapcsolatunk barátnőmmel, mindent megteszek neki, meg el szoktunk menni programokra, meg a szex is jó, de mostanában durvult el a dolog, azelőtt csak hetente beszéltek, meg havonta találkoztak, az nem zavart, mi meg eljegyzést, gyereket terveztünk, de ami most pár hónapja megy az kihoz a sodromból, hogy ha délutános a gyerek, akkor idejön hozzánk nappalra, mikor én dolgozok. Nem az hogy nem bízok meg a barátnőmbe tudom hogy nem csal meg, meg szeretem is, pont ezért akarom elzavarni a gyereket, nehogy elszeresse tőlem.
2013. ápr. 26. 19:40
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja és múltkor szóvá tettem, hogy nem szeretném ha ketten lennének a lakásban és még én voltam utána a hibás, hogy túlreagálom, meg féltékeny vagyok.
2013. ápr. 26. 19:42
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem az hogy nem bízok meg a barátnőmbe tudom hogy nem csal meg, meg szeretem is, pont ezért akarom elzavarni a gyereket, nehogy elszeresse tőlem.


Ez elég paradox...De látom nem az értelem a te ismérved...Sőt,ha zavarod a srácot el a csajodtól,szerintem(jogosan9 ellened is fordul,és max titokban találkoznak,így el kergeted magadtól a csajt.De szerintem jobb is neki nélküled.

2013. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Én a helyedben szimplán szembesíteném a nőcit a helyzettel, mondd meg neki, hogy ez már az a szint ami téged zavar és ilyen formában nem akarod tovább folytatni, aztán figyeld a reakcióját.

26F

2013. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igazi p*cs vagy, te gyökér. Nem csodálom, hogy a csajod inkább a spanjával dumál, ki akarna egy ilyen idiótával lenni ,mint te? Mi az, hogy agyonverd? Meg hogy képzeled azt, hogy megtiltod neki, hogy találkozzanak?


Meg ember! Örülnöd kéne, hogy nem téged traktál a baromságaival.

2013. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyere verj agyon gyökér. Elég sz@r lehetsz, ha a csajod engem választ helyetted. Talán oda kellett volna figyelni rá, és nem kabátként kezelni. Ekkor nem jutottatok volna ide. Törődj bele és lépj tovább.
2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, amikor a párom nem nézi jó szemmel, hogy 1-2 fiú barátommal beszélek (inkább chatelek), szerintem jogosan gondolom azt, hogy vissza kéne fognia magát. DE! A te esetedben szerintem ez már sok a lány részéről! Mi lenne ha leülnél vele őszintén beszélgetni?


25 L

2013. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!