Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a barátnőm fiúbarátját eltakarítani az útból?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk és élünk együtt, van neki egy fiúbarátja aki évek óta egyedül van és aki engem egyre jobban zavar, el akarom távolítani az útból, mert egyre többet vannak együtt, szerintem egyre közelebb kerülnek egymáshoz, mostmár hetente többször is találkoznak, minden nap órákat beszélnek skypeon, meg közös programokat csinálnak nélkülem, a barátnőm már nem velem beszéli meg a problémáit, hanem ezzel a gyerekkel. Meg barátnőm több képet is kirakott facebookra, ahol közösen vannak fényképezve. Nem vagyok féltékeny tipus, de mostmár rohadtul zavar, úgy érzem a kapcsolatunk se olyan mint volt, szerintem emiatt a gyerek miatt, hogyan lehetne eltüntetni az útból, agyonverjem, vagy megtiltsam hogy találkozzanak, vagy mi?

29/F


2013. ápr. 26. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Mondanám, hogy Laurik Igor, de a hadnagyúr tegnap lelőtte :S
2013. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Verd agyon! \o/
2013. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem lehetne értelmes válaszokat?
2013. ápr. 26. 19:15
 4/20 anonim ***** válasza:

Verd agyon!

Viccet félretéve, próbáld meg gentlemen módjára elintézni a dolgot.


Fight Bitches!

2013. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiut kell "eltakaritani az utból", hanem a lányt kell lekoptatni. Csak nyisd ki a szemeid és észreveszed, hogy szerelmesek egymásba!
2013. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó? És ha nem? Akkor meg én leszek a szemét alak, mert akkor a barátnőm azt fogja mondani, hogy neki is joga van a magánélethez és mindent túlreagálok. Kijöhetek én ebből nyertesként?
2013. ápr. 26. 19:20
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha megkérném a kezét a barátnőmnek el lehetne érni, hogy ő koptassa le a gyereket, vagy az esetleg észrevegye magát és magától leszálljon róla?
2013. ápr. 26. 19:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkéred a kezét csak akkor, ha komolyan is gondolod.

Ülj le vele megbeszélni. Játssz nyílt lapokkal.

-Kicsim, nem vagyok féltékeny, de úgy érzem több van köztetek ezzel a sráccal. Jól érzem? Mert ha igen, akkor pakolj, ha nem, akkor nem mondtam semmit.


ennyi. nem olyan bonyolult ez.

2013. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne azért kérd meg az a kezét, hogy lekoptassa ezt a srácot, hanem szerelemből.

Egyébként szerintem meg mond el a barátnődnek az érzéseidet, és hogy ez az ügy mennyire zavar. Beszéljétek meg közösen.

2013. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

1. csinálj neki te programot, beszélgesse vele te. Ne legyen ideje a másikkal lógni

2. ha inkább vele megy el, inkább vele beszél meg mindent, neked pedig ilyet mond, hogy "joga van a magánélethez", akkor szakíts vele.


Te sem lehetsz túl okos, de ő se. AZ a magánélet ha veled van. Olyan nincs egy párkapcsolatban, hogy valakinek "külön magánélete van". Ezt nem tudtátok?

Persze, hogy lehetnek neki barátai, de TE kell legyél az első. Ha nem így gondoljátok, akkor váljatok szét. Lehet, hogy tényleg szeretik egymást, akkor viszont engedd el, legyenek boldogok, te meg találsz magadnak valakit akinek te vagy a legfontosabb.

2013. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!