Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A klasszikus hólapátoláson...

A klasszikus hólapátoláson kívül mivel lehet még elsöpörni, eltakarítani a havat?

Figyelt kérdés

Két nagyon hosszú udvarunk van és télen a hó eltakarítása igen kellemetlen, hosszas munka. Nincs pénzünk udvarmesterre vagy gondnokra, mindig mi lapátoljuk el. Kellene egy megoldás arra, hogy miként takarítsuk el a havat errõl a hatalmas két udvarról.

Tudom, furának tûnhet a kérdés, de nekem fontos lenne. Hátha kapok egy kreatív embertõl valami használható ötletet :)



2012. dec. 10. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
disznóperzselő
2012. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fűrészporral be kell szórni és az felszívja a megolvadt havat ami eltűnik. az utakon is ezt csinálják. más módot nem nagyon tudok.
2012. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaa meg a disznó perzselő szerintem nem jó ötlet mert drága a gáz és ha megolvad a hó utánna jéggé fagy :D
2012. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Faluban van egy gyerek "Isván", na, ő egy egészen egyedi biciklivel jár:

- nem hagyományos kormány van rajta, hanem Lada kormányt szerelt rá! De lehet Trabant kormány, közelről még nem láttam :D

- jött a tél, szerelt a kerék elé az első villára tolólapot is, aminek állítható a magassága :D


Ha biciklizik, hangot is ad hozzá :D. Nem teljesen 100-as a gyerek :D.

2012. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, nem tudom, aktuális-e még a dolog, mert megenyhült az időjárás, elolvad a hó magától is. De ha megint esne a hó, itt az instrukció, hogy "Isvánka" vagy "IAO" (igen kevés mássalhangzóval tarkítja a beszédét a srác :D), a MESTER, hogyan is oldotta meg a problémát, a biciklis hókotrót! :D Az egyik képen extraként egy elég termetes fejsze is a bicikli tartozéka! :D


[link]


[link]

2012. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hopp, kétszer ugyanazt a képet linkeltem :D.


[link]

2012. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, az utóbbi képen, maga IAO is látható! :D
2012. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

WoW, köszi szépen :D nem rossz ötlet esküszöm, meg is mutatom apumnak, összetákol õ is egyet ide az udvarokra :))

Köszi még1x, ez tényleg egyedi, de hasznos megoldás ;)

2012. dec. 18. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!