Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ekkora szemétláda?

Figyelt kérdés
barátommal 2 hónapot voltunk együtt, 1 hónap után szakítottam, mert összevesztünk, de nem is bírtam sokáig nélküle és még aznap újra összejöttünk , azóta csak minden rosz volt, nem törődött velem, szinte nem is érdekelte mi van velem "mert sok dolga van" már 2-3 hete csak folyamatossan szenvedtem miatta, minden este sírtam szinte.. volt hogy 1-2 napig 1 szót sem beszéltünk, most meg
2013. ápr. 24. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Nem biztos,hogy nem a bizonygatás ment az idegeire. Kombinálva azzal, hogy az egy nap beszéd nélküliség miatt megsértődsz... ha napokig sírtál, miért nem beszéltél vele? Próbáld meg MEGBESZÉLNI vele, ez az egyetlen tartósan járható út.

18N (ha akarsz, írj privben. Talán tudok segíteni)

2013. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

így jár az aki kinézetre ítél


annyi hozzád hasonló volt a koleszokban, hogy már én éreztem magam rosszul miattuk(mindegyik azt hitte, hogy majd érte megváltozik a "cuki fiú" aztán volt nagy sírás mikor koppant)

2013. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

legközelebb vedd figyelembe azt is, hogy mi van a két füle között, bár attól tartok szűz már nem leszel


(kivéve ha hiszel a reinkarnációban)

2013. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lelkiismeret furdalásom lett amiatt amit írtam, tudom, hogy ez sovány vigasz, de szerintem a többség megbánja


:/

2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szergej55 ***** válasza:
Gyalázat! (de téényleg)
2013. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!