Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ekkora szemétláda?

Figyelt kérdés
barátommal 2 hónapot voltunk együtt, 1 hónap után szakítottam, mert összevesztünk, de nem is bírtam sokáig nélküle és még aznap újra összejöttünk , azóta csak minden rosz volt, nem törődött velem, szinte nem is érdekelte mi van velem "mert sok dolga van" már 2-3 hete csak folyamatossan szenvedtem miatta, minden este sírtam szinte.. volt hogy 1-2 napig 1 szót sem beszéltünk, most meg
2013. ápr. 24. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Most meg mi?

Ne csigázz,bepisilek az izgalomtól :D

2013. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neked inkább kiskutya lenne való sztem
2013. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát egy veszekedés miatt kár volt szakítani. Egy kapcsolatban nem egyből a legkönnyebb utat kell választani. Beszéljétek meg. Gondolom szarul esett neki, hogy elhagytad, és ezért már nem tekint rád úgy... ha gondolod priviben beszélgethetünk. :)
2013. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha nem adnék kiskutyát a kérdezőnek, mert megunja és kidobja mint ahogy a barátjával tette.
2013. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
*szakít mert "nincs ideje rám" één egész nap miatta sírtam suliba, meg még most is.. nagyon kivagyok, ő volt eddig az egyetlen olyan akit tényleg teljes szívemből szerettem és elviseltem miatta minden fájdalmat.. és nem értem miért nem jutott ez 1 hónapja eszébe hogy "nem lesz rám ideje" én meg mindent megtettem neki.. szűz voltam, ő meg folyton azt akarta, és végül belementem azért hogy NELEGYEN VESZEKEDÉS.. és csak így kidob..ááá else hiszem, pedig mondta még mennyire szeret és hogy örökké velem akar lenni, nem értem hogy lehet valaki ekkora szemétláda, és az a baj hogy még mindig 101%ossan szeretem és nem bírom nélküle, sose fogok mást annyira szeretni mint őt:( az eddigi pasijaim közül se szerettem egyiket se így ennyire:(
2013. ápr. 24. 18:38
 6/15 anonim válasza:

Úr isten, micsoda probléma egy nap szó nélkül...


Miért lógsz egyfolytában a nyakán? A "pár"kapcsolatban emberek vannak és nem állatok, és az emberek szeretnek önálló szabad térrel rendelkezni, elnyomás nélkül.

2013. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira hűdenagyon szerelmes vagy belé akkor miért dobtad ki?
2013. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az még az elején volt, és nem bírtam már.. (de 100x megbántam).. azóta is csak azt bizonygattam mennyire szeretem..
2013. ápr. 24. 18:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tud neked megbocsátani akkor ne nagyon erőltesd. Esetleg írj neki szerelmes levelet.
2013. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne rágódj rajta,attól nem lesz jobb.

Sajnos nem tudsz mit csinálni,csak megpróbálni túllépni rajta.

2013. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!