Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a pasiról ezek alapján?

Figyelt kérdés

Kissé előítéletes vagyok vele, mivel az elmúlt 2-3 évben tuti nem volt kapcsolata, annak ellenére, hogy a csajok körülrajongják. Ebből arra következtettem, hogy az a tipikus egyéjszakás kalandokra hajtó típus lehet.

Nálam nagyjából két hónapja próbálkozik eléggé intenzíven (a szex nem került szóba, ilyen kezdeményezése nem volt még), de nem nagyon merek vele kezdeni.

Attól függetlenül, hogy ilyen csajozós típusnak gondolom (a haverjai is mind ilyenek), akarhat kapcsolatot, vagy ez csak duma? Milyen jelekből, tettekből lehet ezt megtudni?

21L


2013. ápr. 23. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Néked most mi a problémád voltaképp?

Körülrajongják, és? Nem feltétlenül lehet az az egyéjszakásokra hajtó típus. Azért, mert meg akarják venni az árut, nem biztos, hogy ő el is adja.

Szerintem ha két hónapja nyomul rád, akkor nyugodj meg, két hónapot egy dugásért én se kaparnék.

És ne kombinálj, ha valamire kíváncsi vagy, kérdezd meg tőle.

2013. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
randizgasssatok egy kicsit, ismerkedjetek össze, ne feküdj le vele rögtön. aztán mikor lefeküdtök, akk fog igazán kiderülni, h csak egy kaland voltál neki, vagy többet is szeretne. mert h így ennyi infóból nem fogjuk tudni megmondani... reméld a legrosszabbat, és készülj fel (lekileg) a legrosszabra is. én csak ennyit tudok mondani:)
2013. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont tegnap dobott engem egy ilyen srác. Ő is ilyen: kb 3 éve nem volt kapcsolata, de értem nagyon tepert pedig nincs gondja a csajozással. Elkönyveltem hogy megváltozott és ő is ezt mondta hogy "már komolyabb dolgokra vágyom". Alakult a kapcsolatunk azt hittem megfogtam valamivel. Hát nem...Mikor megtudta hogy nekem 1 hónap kevés a szexhez (tapasztalatlan is vagyok szexuálisan) egyre jobban kezdte leépíteni a viszonyunkat. És tegnap egy hülye ürüggyel szakított velem.


Nem azt mondom hogy csak szexre ment, de bajlódni nem nagyon akart volna velem sokáig. Lehet velem marad ha hamar lefekszem vele, de feladta.

2013. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!