Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek kapcsolata szerb csajjal? Esetleg aki a vajdaságban él, mi a véleménye róluk? 22/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:12
 1/9 Problem? ***** válasza:
Minden ember más és más.
2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt szerb pasival. Ne is kérdezd....soha többé!!
2013. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Sok a ribi
2013. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg akkora ribik, mint a magyar csajok.
2013. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%
a vajdasagi csajok kb haromszor rendesebbek mint a magyar csajok es szerintem joveluk.
2013. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira szépek mint a magyar lányok, az exem vajdasági volt és ő mondta, hogy inkább magyarokkal ismerkedett ott is mert szebbek. Több pénzt tudnak költeni a külsejükre mert ez az ország még mindig gazdagabb mint Szerbia. De hogy meddig...
2013. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Vajdasági magyar lányokat ismertem nem keveset, szerbet talán egyet, de ő is vajdasági volt. Általában azt mondanám, hogy karakánabbak, kicsit talán konzervatívabbak, hagyománytisztelőbbek, kevésbé globalizáltak - legalábbis akiket én ismertem. Más feltűnő különbség nem jut eszembe.
2013. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szer a szerbek szebbek. Ha végig mentem Újvidéken az egyetemi városban, sokkal több jó nőt lehetett látni, mint pl Szegeden a TIK-nél, ahol úgyszint minden nap megfordulok. Pár haverral csináltunk is egy tanulmányt. xD Csere program keretén belül voltunk Újvidéken. A szerb lányokat gyönyörű, fekete, betöretlen kancáknak mondanám. Már bocs, ha ezzel vlkt megsértek. Nekik nehezebb, mivel a szerb férfiak a ház fejét képezik. Tehát vannak tradicionális elvárások amelyek nálunk nincsenek. Azt mondanám, mint az előttem szóló, h konzervatívabbak. Ha kifog vlk egy szerb csajt az nagyon jó dolog. :D A magyar lányok olyan dolgokat is megengednek az ágyban amit a szerb lányok nem engednének. Ez igaz a vajdasági magyar lányokra is. Itt nálunk sok a ribi. Náluk a ribik csinálnak olyat, mint itt nálunk a selyemlányok. :D Érdekesek. Na meg sokkal keményebbek a vajdasági pasik. Bakker... néha féltem. Aztán rájöttem, h tök jő arcok! Bár ha átjönnek ide Retroba akk viszik is a csajokat, mer tapadnak rájuk... xD Nemtom h csinálják.
2013. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vajdasági lány vagyok..

8-as ez kedves megfogalmazás volt,köszi :D

Szerintem szépek a szerb lányok,gyönyörű hosszú a hajuk,kicsit fenn hordják az orrukat,mert büszkék,viszont nem ribik.

A szerb pasik..na ne mondjam..szivdöglesztűek,macsósak,és tényleg olyan "ház urai",ahogyan irta a 8-as..


Konzervativak.Az is igaz..De ha egyszer a barátja leszel egy szerbnek,megvéd mindentől,tűzbe teszi érted a kezét..d e csak egyszer áruld el,akkor imátkozz magadért :)


Én magyar vagyok,és szerb középsuliba jártam,nehéz volt..azt hittem szét fognak szedni,szó szerint..De annyit segitettem,megértőek voltak,ha valamit rosszul mondtam ki szerbül nem aláztak le nevetéssel,hanem kijavitottak..Ők ilyenek..a magyar osztályban,nem ez volt ám a tapasztalatom.


Ezért tisztelem is öket jobban,mint a magyarokat,pedig én is magyar vagyok..

18/L

2014. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!