Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? Mi nem tudjuk eldönteni.

Figyelt kérdés
Néhány napja mondhatni tökéletes a kapcsolatom a barátommal. Az okára lennék kíváncsi. Én szerintem azért van ez, mert fél évre el akarok utazni, tanulni, és ezt ő is tudja, nem akarja, hogy szakítsak és persze azt se, hogy menjek, de ha megyek támogat és megvár. Szerintem ez miatt olyan nagyonjó minden. Ő szerinte azért van, mert nem hisztizek, veszekedek stb. minden miatt és ez nagyon jó hatással van rá is és a kapcsolatunkra is. Remélem, hogy neki van igaza, mert szomorú lennék ha csak az utazás miatt fordultak volna ilyen jóra a dolgok.
2013. ápr. 21. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mind 2 tényező közrejátszik ebben hogy jól kijöttök egymással.
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyaníthatóan szerepe van az utazásnak abba, hogy mindkét(!) fél disztingválja magát...
2013. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és akkor én döntsem el, hogy ti miért viselkedtek egymással úgy ahogy? te kis géniusz
2013. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy most meg ezen vesszetek össze :D
2013. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

sztem a srácnak van igaza, mert a fiúk örülnek hogyha a barátnőjük nem veszekszik velük és nem hisztizik

Az meg h megvár az meg számomra természetes és ne keresd mindenben a rosszat szeret téged megvár, jót akar neked

mi kell még?

2013. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak egy véleményre voltam kíváncsi.
2013. ápr. 21. 22:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem veszekszünk egyáltalán. Fura is. :) Hát igen, szép tőle, hogy meg akar várni, de azért azt jobban hangsúlyozza, hogy boldogabb lenne, ha itthon maradnék.
2013. ápr. 21. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindkét dolog közre játszik benne.
2013. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy? ennek mi a fene köze van bármihez is, örülj neki jó minden, ilyeneken agyalsz, miért nem szex van éppen, az ide írogatás helyett? N
2013. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kinek van igaza?

Nemtudom... szerintem nekem.

2013. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!