Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján tudjuk eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján tudjuk eldönteni, hogy szeretjük egymást vagy csak megszokás?

Figyelt kérdés

Már 6 éve vagyok a párommal, és a napokban azon gondolkodott, hogy szerinte semmi értelme a kapcsolatunknak és lehet, hogy szakítani kéne. De igazából ő sem tudja eldönteni, hogy szeretjük e egymást vagy csak megszokásból vagyunk együtt. Én most azt mndanám, hogy maradjunk együtt, igaz nekem is vannak sérelmeim de már én sem tudom, hogy mi lenne a jó.


Először azr mondta, hogy azért kéne szakítani, mert nem jó így a kapcsolatunk, mert nem adok pénzt legalább a kajába. (pl.) (Nem lakom nála, de legtöbbször ott vagyok)

Tegnap mondtam neki, hogy adok havi 10.000 Ft-ot, de ez sem volt jó neki, mert kérdezte, hogy ,,ugyanúgy megy tovább minden tovább?" Szóval a lényeg az, hogy akárhogy is próbálnám megoldani, neki sehogy sem jó.


Szerintetek mit tegyek? Hogyan döntsem el, hogy szeretjük e egymást vagy csak megszokásból vagyunk együtt?


2010. aug. 27. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Poppernek igaza van ;)
2010. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ebbe a szituba vagyok, tanácstalanul.... eleve nálunk sok a veszekedés, és már szinte nem is kapcsolat a miénk, csak mint valami albérlőtársak. mert nem érünk úgy egymáshoz, nincsenek közös programok, nem járunk sehova, stb. nincs semmi ami jó lenne, amitől boldog lennék. és ha beszélni akarok vele, akkor csak ideges lesz és kimegy. szóval megértelek, nehéz ez. én harcolok, mert kitalálok új dolgokat meglepem apróságokkal, elcsalom ide-oda nagyritkán, de már én sem bírom mindig ezt. az előző páromnál úgy csináltam, hogy mondtam, menjünk haza a szülőkhöz vagy a testvérekhez egy hétvégére ő is külön meg én is, és meglátjuk. na én akkor rájöttem, hogy nem hiányzik. már a mostani páromnak is mondtam ezt, de nem akarja. úgyhogy akár ezt is megpróbálhatnátok, hogy külön legyetek pár napot, gondolkodjatok mennyire hiányzik a másik, menjetek el a barátaitokkal kicsit lazítani. aztán majd érezni fogjátok. vagy egyszerűen menjetek el egy közös hétvégére valahova messzire, hogy együtt legyetek nyugiban kikapcsolódjatok és beszélgessetek. és akkor bizony sok mindenről lehet....
2010. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!