Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3, éve nem tudjuk eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3, éve nem tudjuk eldönteni, hogy én menjek menyecskének vagy ő jöjjön vőnek?

Figyelt kérdés

Már negyedik éve vagyunk együtt és mindig azon van a vita hogy mos én menjek oda vagy ő jöjjön ide?? Mindkettőnknek kb. egyforma nagyságú házunk van, de én azért nem szeretnék oda menni, mert nem igazán jövök ki az anyjával. Ő pedig azért nem akar ide jönni, mert apu néha megiszogat és fél a párom, hogy majd ha ide jön akkor tűrnie kellesz neki élete végéig.

Külön házról szó sem lehet, mert viszont annyi pénzünk meg nincs.


2010. okt. 6. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha mindketten dolgoztok, az albérlet lehet a megoldás.

Vagy ki is mehettek külföldre, új életet kezdeni. Valszeg ezzel járnátok a legjobban.

2010. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
gondolkoztunk már külföldön.. de nagyon jó munkhelye van a barátomnak és én még másodikos vagyok a fősulin, tehát még egyenlőre nem jönne össze a dolog, de szerintem később sem mivel nekem a nagymamám neki pedig az anyja 1 korba vannak és nagyon betegesek és nem szivesen hagynánk őket itthon.
2010. okt. 6. 12:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! Menjetek csak külföldre ti is! Miért is ne? Az országot meg hagyjuk itt a gyarmatosítóinknak, a nyugdíjasoknak és a cigányoknak! Majd ők rendet csinálnak...
2010. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre, nem egyenlőre. Másrészt ha olyan jó munkahelye van, akkor az albérlet nem lehet probléma, de vidéken az új lakás/ház sem (abból, hogy a menyecske illetve vő szót használod, vidéki voltadra következtettem).
2010. okt. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eltaláltad vidéki vagyok! A barátom történelem-födrrajz tanár én pedig másod éves közgazdász hallgató vagyok és ne oktass ki légyszíves utolsó. Egy.

Kettő. Nem fogom neked bizonygatni de már több helyesírási vetélkedőt nyertem középsuliban.

Három pedig, ha a helyesírásommal lenne gondom akkor a kérdésem arról szólna, nem arrol szol.

Normálisabb tanács valaki?

2010. okt. 6. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy. Jó állás neked a tanári? Hát igen, külfödlre mondjuk nehéz ilyen képzettséggel menni (ha csak a képzettség van), tehát értem miért nem opció az, de hogy hol volt ebben kioktatás... hisztérikás liba.

Kettő. Nem kell bizonygatni semmit, az írásod magáért beszél. Na itt volt a kioktatás.

Három. Adtam tanácsot is, csak a felhúzott orrodtól nem látod.

2010. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elnézést az offért.


13:07 : Ezt az országot már ezer éve nem tudják rendbe szedni. Már a legkorábbi királyainknak is az volt a legnagyobb gondja, hogyan terelje össze az ezerfelé húzó főurakat. Ma se sokkal jobb a helyzet; akik nem húznak szét, azok szimplán érdektelenek, aki meg tenni próbál valamit, azt lehülyézik. Széchenyi is tenni akart az országért, és hogy végezte...? Kinek kell ez? Nem látom be, miért kellene itt szenvednie és megdöglenie azoknak, akiknek elegük van a tehetetlenségből. Az is miért van szerinted, hogy bár rengeteg zsenit adtunk világnak, alig néhány olyan volt csak köztük, aki tényleg itt is tudta kibontakoztatni a zsenijét...? Megvan az oka, ebben biztos lehetsz.


Off vége, mégegyszer elnézést érte.

2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Figyelj én feltettem 1 kérdést, és ku*vásul nem arra van most nekem szükségem, hogy tanács helyett ilyen idióta zavaros feszült üzeiket olvasgassak, te depressziós vagy légyszíves fordulj orvoshoz, de ne engem kritizálj, és ne itt éld ki a kóbor hülyeségeidet.

Máskülönben pedig ha úgy írok, hogy csak minden második betűt írok le neked ahhoz sincs semmi közöd.

Ha nem tetszett a megfogalmazásom sem a kérdésem, nyugodtan le lehet kopni nem muszáj a fogalmazgatással nyűglődni itt úgysem érdekel senkit, hogy te milyen nagy írástudónak állítod be magad.

Na csá

2010. okt. 6. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
A ku*vásul milyen szó?? ^.^
2010. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pffffff xD
2010. okt. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!