Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatunk a haláltusáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk a haláltusáját éli és küzd az életért. Mit tehetek én, mint férfi?

Figyelt kérdés
Hónapok alatt nagyon sokat veszekedtünk, én bántottam a barátnőmet és ő is megbántott párszor(persze ritkábban mint én őt). NÉha elegünk van egymásból és néha megutáljuk egymást egy igen rövid időre(általában veszekedésekkor) Én magam is balhékkor igen csúnya szavakat tudnék a páromra mondani és ő is. A barátnőm azt mondja hogy balhékkor kettősség jellemzi: szeret de ugyanakkor utál és szakítana velem,d emége gyszer sem szakított velem ugy ahogy én sem: szeretjük egymást a sok balhé ellenére is, én is őt és ő is engem, azt mondja boldog szeretne velem lenni már végre. Plussz ott vannak aszigorú szülők akik szerint én miattam nem tud tanulni alányuk, egyetmista egyébként, és első éves, valszeg meg fog bukni pár tantárgyból, de el kell mondani hogy nagyon nehéz az, ahova jár(Corvinus) Amíg szeret addig van esély ugye? Addig van remény a túlélésre és agyógyulásra ugye? ÉS én mint férfi mit tudok tenni a kapcsolatunk érdekében? Hogy virágoztassam fel,adjatok tanácsokat, milyen programokkal mivel nyerjem meg magamnak a szüleit? Érdekelnek ingyenes és pénzes programok is meg minden. Köszi atanácsokat.
2013. ápr. 21. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, mert ez nem kapcsolat. Szólj a barátnődnek, hogy vetesse le a szerelmi kötést kettötőkről. Egyből tudod, hogy "mennyi" keresnivalód van a nő mellett.
2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Gondolom minden vitának van oka, elöször is azt mondanám hogy az hogy "ő is" az nem azt jelenti hogy neked is azt kell csinálnod, tök mind1 ki kezdi. Próbáld meg a vitákat elkerülni, másképp kezelni, próbálj kevésbé ingerült lenni, beszélgessetek sokat, idézzétek fel a szép emlékeket, kicsit próbáld meg újra elcsábítani mint a kapcsolatotok elején.A szülőket igazából nem hiszem hogy különféle praktikákkal meg tudnád nyerni... úgy gondolom hogy minden szülő elfogadja a gyereke partnerét amennyiben látja a gyerekén hogy az boldog.Talán ha nem lenne ennyi vita és feszültség köztetek akkor elfogadnának téged is...Ha semmisem használ akkor tartsatok egy kicsi szünetet és próbáljátok visszavezetni a dolgokat hogy mi vezet a veszekedésekhez, és hogy igazán boldogok vagytok e ebben a kapcsolatban.

2013. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!