Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhatott a kisugárzásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatott a kisugárzásom vagy miért érdeklődnek irántam mostanában ilyen pasik?

Figyelt kérdés

Átgondoltam, hogy az utóbbi időben milyen pasik próbálkoztak nálam, és mindegyikre ugyanazok a dolgok igazak: nagyon jóképű, sportos, izmos test, tipikus társaság középpontja, humoros, általában még gazdag is...(na azért ne azokat a bunkó nagyképű majmokat képzeljétek el :D ) most vajon hirtelen elkezdtem felszínes csajnak tűnni, vagy miért lehet ez? Korábban azért mindenféle srácok odajöttek hozzám, most meg tényleg csak ilyenek. Nem szeretném, ha ezt sugároznám magamról. Mitől lehet ez? Veletek volt már hasonló?

Igazából szerintem semmi nem változott rajtam, szóval el nem tudom képzelni, hogy miért lehet ez, és ugyanazokra a helyekre járok, mint eddig (nem diszkó, ott még sose voltam).

21L


2013. ápr. 21. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Karma?

Amúgy te ennek örülsz,vagy zavar?

2013. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószinűleg jó alanynak tünsz a pénzbeli marionettfigura szerepére, akit hol elővesznek, hol eltesznek a szekrénybe, ha a kedvük úgy diktálja.
2013. ápr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért van mert vonzód az ilyen pasikat.:D
2013. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nálam ezek a dolgok sose voltak szempontok, szóval lényegében mindegy, csak tényleg ez most feltűnt, ahogy átgondoltam és eléggé furcsának tartom.

A külsőből annyi érdekel, hogy az illetőnek milyen a szeme, a tekintete, mást gyakorlatilag nem szoktam figyelni senkin.

Belsőre meg az olyan férfiak érdekeltek eddig mindig, akiknek ugyanolyan a humora, mint az enyém, ez eléggé meghatározó szempont, mivel ilyen téren nem vagyok épp egy könnyű eset. :D

2013. ápr. 21. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit takar a "nem könnyű eset"? :)
2013. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Alapból mindent elviccelek, ha van épp egy komolyabb veszekedés vagy ilyesmi, akkor is bemondok közben egy poént, ami akkor épp eszembe jut, és ez például elég sok embert zavarna szerintem... az eddigi barátaimmal ez inkább pozitívum volt, mivel akkor ők is nevettek rajta egy jót és sokkal kötetlenebbül tudtuk rendezni a dolgot, de általánosságban ezen sokan megsértődnének, hogy biztos nem veszem komolyan.

Na meg imádok ironikus stílusban beszélgetni, beszólogatni picit, csipkelődések, ilyenek... erre sokan mondják, hogy elég erős, de aki szintén ilyen típus, az tudja, hogy ez játék, és mindketten jól szórakozunk rajta.

Ezek csak példák, de szerintem az ilyesmik miatt szokták rám ezt mondani, hogy nehéz eset, kezelhetetlen... már évek óta gyakorlatilag mindenki fenn van akadva ezeken, szóval talán van benne valami.

De mindegy, mert szerencsére mindig vannak azért olyanok, akik vevők erre, és ilyenek, mint én. :D

2013. ápr. 21. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam kínomban röhögni.

A csípkelődés is jó,csak ahhoz partner kell.

2013. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!