Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhatott az identitásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatott az identitásom?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éves kapcsolatban élek egy férfival. Eddig minden a legnagyobb rendben volt minden téren: szex és lelkiek terén is. Ő előtte is voltak már kapcsolataim, ott is minden jó volt. Körülbelül egy éve megismertem egy lányt.(az ő identitása egy nagyon jó kérdés, ugyanis nem tudom, sosem beszél róla.Ha rá terelődik a szó mindig bizonygatja, hogy heteroszexuális, de közben egész más jön le...) Nagyon jó barátnők lettünk, és időközben egyre közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg. Nagyon jó barátságként jellemezném. De elejétől kezdve és nagyon vonzódom hozzá szexuálisan. Most viszont már annyira eldurvult ez a dolog, hogy körülbelül 2 hónapja nehezemre esik a szex a barátommal, sőt nem lelem benne örömöm. Ami a legdurvább, az az, hogy maga a férfi test sem hoz lázba, sőt inkább taszít. Lelkisíkon eközben nem változott a kapcsolatunk, csak a szexnél.(ez nem a barátom hibája, ő mindent tényleg nagyon jól csinál, és egy félisten az ágyban). Azt még fontosnak tartom leszögezni, hogy nem csak a barátomat nem kívánom, más férfit sem. Csak azt a lányt...


Most leszbikus lettem?

19/L


2012. jan. 22. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ja!
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyald ki, mint koldus a lecsós tálat.
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értelmes kérdéseket várnék, ugyanis elég depressziós lettem emiatt, hiszen szeretem a barátomat, és nem akarom, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk... De mégsem tudok semmit tenni a lánnyal való dologban...
2012. jan. 22. 21:24
 4/17 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2012. jan. 22. 21:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
leszbi vagy. mivel fiú vagyok, nem tudom mit kell tenni. Én sokáig azt hittem, hogy a leszbiknek csak egy kiadós jó dugás kell, hogy visszaterelje őket a jó útra, de te most elbizonytalanítottál...
2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Szia! Ne aggodj,nem lettel leszbikus,ugyanis be van bizonyitva tudomanyosan hogy ezt lehet gyozni es nem egy olyan dolog ami allando maradjon.Megertem hogy igy erzel,de szerintem gondolkozz el azon hogy mennyire szereted a baratodat es kar lenne elvesziteni egy lany miatt...azt a lanyt meg szerintem keruld amennyire tudod! Helyre jon minden ne aggodj,csak valtoztass a hozzaallasodon! Remelem segitettem valamennyire:) 18/L
2012. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
le lehet gyozni*
2012. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! :) Mindenképpen végig fogom gondolni azt, hogy emnnyire fontos a barátom. A Lányt sajnos nem tudom elkerülni, mert együtt járunk egyetemre. :/
2012. jan. 22. 21:33
 9/17 A kérdező kommentje:
A továbbiakban is várok még válaszokat, hátha valaki volt már ilyen helyzetben, vagy hallott valakiről...
2012. jan. 22. 21:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak egy kis tudat alatti kínácsiság. :) Teljesen egészséges.

Kipróbálod a saját nemeddel aztán lassan vissza fogsz térni a pasikra. :) Vagy nem. Majd akkor van időd eldönteni.

2012. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!