Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhatott az identitásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhatott az identitásom?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éves kapcsolatban élek egy férfival. Eddig minden a legnagyobb rendben volt minden téren: szex és lelkiek terén is. Ő előtte is voltak már kapcsolataim, ott is minden jó volt. Körülbelül egy éve megismertem egy lányt.(az ő identitása egy nagyon jó kérdés, ugyanis nem tudom, sosem beszél róla.Ha rá terelődik a szó mindig bizonygatja, hogy heteroszexuális, de közben egész más jön le...) Nagyon jó barátnők lettünk, és időközben egyre közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg. Nagyon jó barátságként jellemezném. De elejétől kezdve és nagyon vonzódom hozzá szexuálisan. Most viszont már annyira eldurvult ez a dolog, hogy körülbelül 2 hónapja nehezemre esik a szex a barátommal, sőt nem lelem benne örömöm. Ami a legdurvább, az az, hogy maga a férfi test sem hoz lázba, sőt inkább taszít. Lelkisíkon eközben nem változott a kapcsolatunk, csak a szexnél.(ez nem a barátom hibája, ő mindent tényleg nagyon jól csinál, és egy félisten az ágyban). Azt még fontosnak tartom leszögezni, hogy nem csak a barátomat nem kívánom, más férfit sem. Csak azt a lányt...


Most leszbikus lettem?

19/L


2012. jan. 22. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az identitásod nem változott. :D Az azt jelenti, hogy minek érzed magad - nőnek vagy férfinak. ;)

Legföljebb az orientációd, azaz, hogy ki iránt vonzódsz. De az sem úgy konkrétan változott, csak formálódott. Namármost, megnyugtatásul: az embernek egész életében egy picikét képlékeny a szexuális orientációja. Többé-kevésbé. Ha az ösztöneidre hagyatkozol, előbb-utóbb kiderül. Rástresszelni nem ér, ha kíváncsi vagy, nagyon vágyódsz valamire, akkor járj utána. Igazából, elég egyszerű képlet ez: ha csak a férfiakhoz vonzódsz érzelmileg és szexuálisan, akkor hetero; ha csak nőkhöz, akkor homokos; ha tökmindegy, férfi vagy nő, akkor bi (ez persze nem jelenti azt, hogy bárkivel, fűvel-fával és csapongsz, csak képes vagy ebbe vagy abba beleszeretni, a nemétől függetlenül).

Ha van kedved beszélgetni, esetleg kérdezni, írj privátot, válaszolok. Nem szoktam harapni.

Egyébként ráérsz. Csak lazíts. És tégy, amit akarsz, csak ne árts - magadnak pláne ne!

(Egyébként ez tök ugyanolyan dolog, mintha szexuálisan nem kívánnád a barátodat, hanem egy másik fiút. Azaz, szerintem itt az orientáció másodlagos kérdés. Meg úgy általában, másodlagos - a lényeg, hogy ne szorongj, vigyázz magadra és légy boldog valahogy.)

2012. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm! :) És tényleg igazad van... orientáció :D

Mégegyszer köszönöm :)

2012. jan. 22. 23:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, erről csak az idő ad majd bizonyságot. Ha többször is meg fog ez ismétlődni az életedben, sanszos, hogy nem vagy teljesen heteró. Velem is megtörtént egyébként még jópár éve, hogy valami fura vonzalmat kezdtem érezni egy tanárnőm iránt az egyetemen, pedig ráadásul se szép, se kedves nem volt a nő. De nálam elmúlt és azóta is csak a férfiak iránt érzek bármiféle vonzalmat, szóval így közel a 30-hoz elég valószínű, hogy heteró vagyok:D Amúgy pedig az, hogy más pasi teste nem hoz lázba, ne ijesszen meg. Engem sem hoz lázba önmagában egy pasitest, csak azé, akibe éppen szerelmes vagyok. A nők nem nem úgy működnek, mint a pasik, hogy meglátnak egy fullos kis csajt és már áll is a bré. Szerintem ne rágódj ezen, hagyd magad sodródni. És ha leszbi leszel, akkor mi van? Inkább legyél az mint egy életre boldogtalan!
2012. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fekdüj le a lánnyal, szerintem csak kiváncsiság. Majd rájössz h ő nem tud megdugni :))))
2012. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm kedves utolsó :D Ha nem lennék kapcsolatban, már megtettem volna. De nem akarom megcsalni a páromat.
2012. jan. 25. 21:58
 16/17 anonim ***** válasza:

A fiúk más elvet vallanak.

Legyél okos egy kicsit, és tegyél úgy, mintha a pasid kedvében járnál.

Mond neki azt, szeretnél bevonni egy másik lányt is, de a magad kényeztetésére. A nyakamat rá, hogy belemegy, és még örülni is fog neki.

Közben kiderül, hogy melyik nemhez vonzódsz.

2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
neked is köszönömm. megfontolandó :P
2012. jan. 25. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!