Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az valakinek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az valakinek, ha olyan emberrel kavar, aki jár valakivel?

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác, meg úgy nagyjából minden csajnak az évfolyamon, akárkit megkaphatna, de nem... már hónapok óta olyan csajra hajt, akinek van barátja. Ennek mi értelme? Nem rossz neki, hogy ő csak ilyen pótlék, ha a pasi épp nem ér rá? Komolyan nem értem ezt...

22 éves pasiról van szó, de úgy általánosságban is érdekel ez a kérdés


2013. ápr. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert valamiért úgy gondolja, hogy az a csaj kell neki.

Ha nem is ismeri (csak külsőre vonzza), mi értelme van?


Ilyenkor szokott az jönni, hogy összejönnek, aztán rövid

időn belül szétmennek....


Részemről (bármennyire is tetszene a nő, illetve akár is-

merném is, nem csak látásból), eszembe nem jutna kikez-

deni vele, ha van pasija. Gerinctelennek érezném magam...

2013. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mert őt szereti, erre még nem gondoltál? Sokkal jobban megbecsüljük amiért küzdeni kell.
2013. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi, csak addig tartja izginek a pincsikutya szerepjátékot amíg meg nem kapja a csajt... azután már nem lesz olyan érdekes számára
2013. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De alapból hogy szerethet ilyen csajt? Láttam már őket smárolni is buliban, dehát ez mindkettőjükre nézve annyira szánalmas...

én amúgy jóban vagyok ezzel a sráccal, nem tudnék rá valahogy hatni, hogy hagyja a fenébe?

2013. ápr. 21. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a lány. Nem csinál semmi rosszat, ha a csaj félrelép a kapcsolatába kizárólag az ő hibája a srácnak semmi köze hozzá.
2013. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne is próbáld meg, mmint hatni rá.


Ha fogod a kezét, még 50 évesen is kisgyerek marad.

Gonoszan hangzik, de égesse meg magát párszor, és

akkor majd megtanulja, hogy nem játszunk a tűzzel.

2013. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szerelem az szerelem. Lehet valaki szerelmes egy olyan lányba/fiuba akinek van valakije? Igen persze. No persze ha igazán szereted tiszteled az érzéseit és hagyod ,hogy ha Ő is szeret téged ,téged válaszon. Én is így találkoztam a szerelmemmel.Volt valakije , nem adtam fel (persze nem voltam rámenős) mig egyszer csak megbántota a pasija (aki elég f.sz volt) és rájött akit szeret az ott volt neki. Én :)
2013. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó az mindegy igazából, hogy kinek a hibája az én szemszögemből, csak komolyan nem értem hogy egy ilyen pasi, akiért mindenki odavan, akárkit megkaphatna, mit keres egy ilyen megalázó szerepben.
2013. ápr. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!