Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora nagy szám az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy szám az, ha valakinek lesz párkapcsolata, azaz miért kezd el foglalkozni valakivel szinte mindenki, mert összejött egy ellentétes neművel?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést csak kíváncsiságból írom ki. Miért van az, hogy ha valakinek " összejön " egy csaj a gimnáziumban, akkor mindenki az osztályból kérdezget minden szart, holott nekik ehhez nem sok közük van, nem is tartozik rájuk. Azaz nincs jobb dolga a hülye tinédzsereknek mint hogy más magánéletével foglalkozzanak. A másik dolog, ami érdekelne, az pedig az, hogy miért kell másoknak bekavarni? Ha már nem jó nekem, neked se legyen az taktika vagy mi? Egy párkapcsolat szép dolog, de sok baromnak van ereje arra, hogy valótlan dolgokat állítson a srácnak/csajnak a másikról. Utálom ezeket a dolgokat. Az utolsó kérdésem az, hogy mióta lett megint nagy divat a korkülönbség, és a távolság? Kit érdekel az, ha a csaj 17, a fiú meg 16?, és miért tulajdonítanak nagy hangsúlyt egy 30 km távolságnak is? Szar az egész. Előre leszögezem hogy van barátnőm, csoporttársak vagyunk, és heti 4x találkozunk!


BÁRKI ÍRHAT BÁRMIT, EZ NEM RÓLAM SZÓL!

Nem pontozok!


2009. márc. 3. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a fiatalok körében van így. A legfőbb ok hidd el, az emberi irigység. Ha valaki más boldog és jól érzi magát egy másik lénnyel, az emberek nagy része egyből irigykedni kezd. HA zavar, hogy más magánéletével foglalkoznak, mondd neki azt, amit leírtál: nem tartozik rájuk! Igen, ez magánügy, és ez a magánügy lehet erkölcsös, lehet akár erkölcstelen (pl. más csaját, pasiját hódítod el, stb.), akkor is magánügy, amihez senkinek semmi köze nincs, persze kivéve az érintett. És ezt kell másokban tudatosítani. Sok felnőtt él boldogtalanul épp e miatt: "mit szólnak hozzá mások". És inkább élnek az ismerősöknek a társadalomnak megfelelve, minthogy felvállalják saját boldogságukat. Sz..rj rá, és élj boldogan!
2009. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mert annyira magas az ingerküszöbe a mai embernek h csak az "izgalmas dolgokra" rezonál az agya. véres háborúk, brutális gyilkosságok, ez kell a népnek, h lássa h a másik szenved. kell valami pletyka, valami, amin lehet rágódni, valami durva, ami miatt menővé válunk, elvégre mi kezdtük terjeszteni. jó nézni ahogy a másik ki van akadva és fel-alá futkos dühében, elégtétel az az érzés, ha akkora hatalmad van h szétválassz embereket.

sajnos ilyen világban élünk. mindenki betart mindenkinek h előrébb jusson, és főleg mert irigy.

NA ennek kell ellen állni! ha ezt megléped vagy valaki

2009. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Az a sz@r, hogy ehhez hozzá kell szokni a suli utáni életben is, vagyis egész hátralévő éveinkben!

Az előttem szólóknak teljesen igazat adok!!!

Amíg valaki mások életével foglalkozik (a dráma érdekli őket igazán!!) addig sem kell a saját életével, a gondjaival foglalkoznia!

Az, hogy mást rossz színben tüntet fel mások előtt, az a célja, hogy önmagát a másik fölé emelje erkölcsileg!

Vagyis úgy emelkedik, hogy a másikat süllyeszti le.... nagyon szánalmas, és romboló!

Van egyébként egy "jó" módszer, kár hogy visszafelé is elsüllhet...:

Nem szabad személyes dolgokról túl sokat beszélni, a gondokat alkalmatlanokkal megosztani, és lehet játszani az unalmasság álcáját használva....elég gázul hangzik, de az unalmas emberekről nem beszélnek sokat :/...

Ez úgy süllhet el visszafelé, ha egyszer mégis kitudódik egy zaftos részlet, a pletyka annál elsöprőbb erejűbb...


A legjobb módszer megtanulni együttélni vele, megtanulni kihasználni, és a saját fejlődésünkhöz és érdekeinkben kihasználni!


A kamaszok körében még fontosnak tűnhet az 1-2 év korkülönbség is, főleg ha az a lány javára áll fenn!

A lányok korábban érnek, mint a fiúk, de ezek csak sztereotípiák, ha két ember szereti és megérti egymást, ilyesmi lényegtelen!

A távolságoknak azért tulajdonítanak akkora szerepet, mert az emberek el vannak lustulva, és megintcsak előjön az irigység, hogy "nézd már, a másik képes utazgatni a szerelméért akár át a fél országon, én meg kénytelen vagyok a Böbének udvarolni a sarki boltba, mert amúgyis odajárok vásárolni..."!

2009. márc. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kérdés is nagyon jó és a válaszok is és tanulságos! Többet nem tudnék hozzá tenni, mert mindent már leírtak, jobban is mint én tudtam volna.


tapasztaltom az, ha az ember ügyet sem vesz, hogy a háta mögött kibeszélik, egy idő után megunják és kész.

2009. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaja, valahogy így!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Szóljatok több embernek is, hátha van még valami mondatuk ehhez a témához!

Még1x kössz! Erre számítottam!

2009. márc. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!