Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak a jó pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a jó pasik? Miért mindig csak átlagos vagy ronda pasik találnak meg? Csajok ezt ti tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Szórakozó helyeken, bulikban a jó pasik csak néznek, nem jönnek oda, de bezzeg az átlagos csúnya pasik jönnek mint az ebola. Ha egy jó pasival össze is jön valami, akkor szex után ott hagy vagy rövid kapcsolat után tovább áll stb

Jó pasik miért nem tudtok normális kapcsolatot létesíteni velünk?? Csaj társaim ti is ezt tapasztaljátok?


2013. ápr. 21. 13:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Velem is így van ez, de szerintem azért, mert nem vagyok olyan szép, habár nem tudom...azért szoktak helyes srácok is megtalálni... egyszer odajött egy focista, de az az egoista duma, amit lenyomott nekem a tánctéren, hát én elküldtem inkább.
2013. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 José Horsedick válasza:
Talán mert te nem lány (csaj) vagy hanem egy kis r i b a n c.
2014. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!