Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarnak a jó pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a jó pasik? Miért mindig csak átlagos vagy ronda pasik találnak meg? Csajok ezt ti tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Szórakozó helyeken, bulikban a jó pasik csak néznek, nem jönnek oda, de bezzeg az átlagos csúnya pasik jönnek mint az ebola. Ha egy jó pasival össze is jön valami, akkor szex után ott hagy vagy rövid kapcsolat után tovább áll stb

Jó pasik miért nem tudtok normális kapcsolatot létesíteni velünk?? Csaj társaim ti is ezt tapasztaljátok?


2013. ápr. 21. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

hozzám is többször jönnek oda az inkább átlagon aluli kinézetű férfiak,de én nem bánom. a kiemelkedően jó pasik (általában) bunkóznak, tárgyként kezelnek, azt hiszik, mindent megtehetnek. nekem erre nincs szükségem. inkább elbeszélgetek egy kevésbé hűde-hajjde csávóval. (bár ők is tudnak olyan meglepetéseket okozni, hogy a szőr feláll a hátamon.)

amúgy valószínűleg az van, hogy valóban nem vagy elég érdekes. elsőre lejön, hogy baromi felszínes vagy, kategorizálsz, "átlagos csúnya pasik jönnek,mint az ebola" ???????? ilyenkor picit megértem a gyakorikérdéseken picsogó srácokat. (de azért arra semmit sme mentség,amit egyesek művelnek.)

2013. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

hát nem tudom aki szép ahoz oda mennek mindig,én is így ismertem meg a mostani bnőm..


szal vagy ronda vagy, vagy egy ku*rva,, vagy mind2 :DDSDDd

2013. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Lehet az a baj, hogy több a helyes csaj, mint fiú....

Istenem miért születtem nőnek :(((((

2013. ápr. 21. 13:37
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nő vagy, hanem, hogy hülye :(((
2013. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jó pasik nem a ri.bancokra hajtanak.
2013. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

én egész jól nézek ki csak nem vagyok akkora ász, és nem megyek oda senkihez, és nincs is senkim :P

Képzeld magad a helyembe, nah gondolom még mindig utálsz nőnek lenni

f19

2013. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

Mert azok a férfiak akik sokat tettek a külsejükért, sokat költenek magukra azoknak van félnivalójuk az elutasítástól, mert akkor az erőfeszítésük ezek szerint szexuális téren! hiábavalónak bizonyulna. Ez meg pszichésen párat aggaszt. Köztük engem is. Nem birnám elviselni az elutasítást. De ezzel a jó nők is így vannak, ők is beleőrülnének ,ha valakinek nem kellenének.

Ellenben azok, akik tudják eleve,hogy nem nagy számok, meg se idejük, se akaratuk, se pénzük nincs rá, hogy változtassanak magukon, azok leszarják, nincs önbecsülésük ,és ahogy esik úgy puffan alapon törtetnek előre, és boldog ,boldogtalannál bepróbálkoznak, önérzetük lejjeb már úgysem csökkenhet alapon. Úgy vannka vele,hogy majd a 100 visszautasítás után a 101 edik összejön és kész. De mivel közben rommá lettek alázva, nekik ez annyira nem fájó, mint azoknak akik valamilyen szinten elégedettek okkal magukkal, mert küzdöttek érte. Emezekről a mindnekinél bepróbálkozóknál nincs önbecsülés. Náluk csak a célok vannak. Ennyi.

A jó kinnézetelű de nem mindenkinél bepróbálkozós palik meg a 100% osan biztos jelre várnak an ők felől, hogy ne legyen pofáraesés.

Tény ugyanis, köztudott, hogy senki! még a legjobbak sem lehetnek ezer százalékosan biztosak abban, hogy nem kapnak -e visszautasítást. csak nézd meg a nagyon rajongott filmsztár palikat, 10 ből 6- 7 nőnek bejönnek simán. De mindig ott van az a maradék 3 roha-dék,akinek nem bejövős.

Ezektől meg mindig van miért tartani, hogy egy ilyenbe botlanál bele! Önbecsőlést meg nem jó mindenáron kockáztatni. sokan csak az egyértelmű női jelre mennek!

2013. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hülye ri*anc
2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A hosszú válaszolóval nem értek egyet. Én sokat tettem a testemért és épp elég nagy az önbecsülésem is. Ennek ellenére akármikor odamegyek egy ismeretlen szép lányhoz, félelem nélkül. Ennek mi az a oka? Az hogy nem félek a visszautasítástól, mert tudom h nem jöhetek be minden lánynak. Szóval szerintem inkább neked nincs elég nagy önbecsülésed/magabiztoságod, ha nem mersz odamenni egy lányhoz, mert attól félsz h egy visszautasítás lerombolja az önbecsülésed...
2013. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Előző, én pedig ezzel nem értek egyet. MErt nem mindnki így gondolkodik ,hogy "nem jöhetek be minden lánynak" Vannak akiknél ez eleve elfogadhatatlan. sőt vannak olyanok, akik jók, de mégis húsz harminc olyat fognak ki, akiknek nem jönnek be. Ezt viszont nem sokan vállalják be, főleg akik sokat tettek érte, hogy az inkább bejövős kategoriába tartozzanak.
2013. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!