Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegként hol tudnék párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol tudnék párkapcsolat céljából ismerkedni?

Figyelt kérdés

próbáltam már egy rakat homártárskeresőoldalt, elég retek a felhozatal. facebookon is próbálkoztam már, sokan dicsérték az ottani ''meleg csoportokat'',de igazábol én ott is csak a melegtárskeresőoldalas bagázzsal találtam magam szembe. byzibárokat nem szivesen látogatnék. ugyan hol találhatnék széleskésebb vállú és arcú ,barna szemű nembzis vagányabb fajta srácokat? ennyire nehéz?

18 F


2013. ápr. 20. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
itt:-)
2013. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg az egész országban.

Ahogy az előző kőméntelő részletesen elmagyarázta...itt is tudsz.

Oldalak:

gayromeo.com

gaypoint.hu

[link] (de nem csak melegek járnak rá)

[link]

Itt is írhatsz bárkinek :)

Csak keresgélj a kérdések közül no meg persze a válaszadók közül.

2013. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!