Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak kicsi dákó és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak kicsi dákó és már két nőmet hagytam ezért el mert elég szépek voltak és nagyok az elvárások lehet így élni még vagy felejtős?

Figyelt kérdés
16/f

2013. ápr. 19. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
mindezt megkérdezni 16 évesen. ohh. még előtted az élet, nemár.
2013. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem kicsi, a nőd pinája volt túl nagy, mint egy barlang.
2013. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem 5 centi és nem panaszkodom

mindig van sikítás mikor előveszem....

2013. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy a húgycsőnyílás 5 centi rajta....
2013. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nőhet. De amúgy én a kicsit jobb szeretem, mert a nagy fáj ha belém hatol :(
2013. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
Mondtak bármit is a csajok, vagy csak te gondoltad, hogy kicsi... Mert, ha nekik jó, akkor onnantól nincs gond.
2013. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt nem értem gec XD ilyen kérdésre h válaszolnak de ha fel teszek vagy 20 kérdés ami tudományos vagy tényleg érdekes vagy valami arra meg nem
2013. ápr. 19. 22:55
 8/9 A kérdező kommentje:
jó hát igen én ilyen tomboló társasságban vagyok ahol ribik és páwákal vok körülvéve és ott csak ez a téma kivéve amikor nem :D
2013. ápr. 19. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:
na linkelj akkor valami "tudományost", és válaszolok:P
2013. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!