Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nemrég megmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nemrég megmondta, hogy ő kezd kihűlni, de nem szakítottunk, hanem még próbálkozunk. Kezd kihűlni, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy ha vége van a sulinak, és többet tudunk együtt lenni, majd eldől a dolog, hogy újra tud-e lángolni vagy sem. Mit lehet tenni annak érdekében, hogy újra felpezsdítsek benne valamit? Hogy lehet újra meghódítani egy férfit?
2008. jún. 14. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat dobhat majd a kapcsolatotokon a nyár. Csináljatok együtt közös programokat, találj ki olyan dolgokat,amiben ő is benne van, vagy más régóta vágyik rá. Most nagy szerencsétek, hogy jön a nyár, rengeteg lehetőségetek van. Légy csinos, lássa, hogy ki az, aki az ő barátnője!
2008. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm. Ha már ezt így kijelentette, hogy kezd kihűlni, csinálhatsz akármit, lehozhatod neki a csillagokat is, akkor sem lesz már a régi. Nem elkeseríteni akarlak, tapasztalatból beszélek.
2008. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ami egyszer kezd kihülni (és ezt a párod nyíltan ki is mondja) akkor az már sohasem lesz olyan mint rég.Próbálkozni ugyan lehet de csak ideig-órig,így csak magadat fosztod meg attól hogy megismerkedj valaki mással aki tényleg igazán szeret.Ezt nem bántásként mondom de néha jobb egyedül menni az élet útján mint egy olyan társsal aki méltatlan hozzád!Ezt tapasztalatból mondom én is köttöttem az ebet a karohoz ,de rá kellet jönnöm,hogy se eb ,se karó nincs már sehol.
2008. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!