Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 7. év, vízválasztó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7. év, vízválasztó egy kapcsolatban, azt mondják. és a 3. is? Nálatok melyik?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami:) Persze jelentkezhet plusz/mínusz évekkel is. Mi 9 éve vagyunk együtt. A 3. után szállt el kicsit a rózsaszín köd, a hetedikben születtek meg az ikreink, ami elég nagy változás volt.

Ahogy telik az idő, ismerjük meg a másikat, látjuk a legkülönfélébb élethelyzetekben hogy viselkedik az bármit kihozhat szerintem a kapcsolatból. Jót, rosszat egyaránt. Egy idő után pedig már nehezebb tolerálni a régen még akár aranyosnak titulált szokásait, élesebb, valódi problémákról nem is beszélve. Nagy játék a párkapcsolat, nehéz jól játszani.

2013. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálam egyik sem. nem hiszek az ilyesmiben, de ha számot kell mondani, akkor már inkább a kettő, mert az többször is előfordult, h ott jött el a krízis. szerintem azért, mert addigra eléggé régóta voltunk együtt ahhoz,h megismerjük egymást, kijöjjenek a párkapcsolati problémák, rájöjjünk, mi nem működik a kapcsolatunkban. de ez az idő már elég hosszú ahhoz is, h ne adjuk fel csak úgy. pedig van, amikor tényleg menthetetlen, van amikor meg csak végig kell küzdenimagunkat közösen. de ott és akkor mindenképp embertpróbáló...
2013. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első házasságomban minden év vízválasztó volt. El is váltam végül.


Szerintem nem kell 7 évnek eltelnie. Elég, ha hirtelen más irányba változtok, mondjuk munka miatt.


De tipikusan tényleg 7 - 10 év vízválasztó lehet, ennyi időnként változik az emberek, ízlése, természete, hormonszintje.

2013. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam mindig az első év végén jön a vízválasztó.
2013. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3-as szám semmit nem jelentett, viszont a 7. évben igencsak a szakadék szélén táncoltunk, majdnem válás lett belőle, de aztán végül sikerült megoldani a problémáinkat, így kilábaltunk a rosszból.
2013. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak valaki kitalálta.. Miért pont a hetedik? Miért nem a hatodik vagy a nyolcadik, esetleg a hét és feledik?
2013. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért utolsó, mert a 7 egy misztikus, meseszerű szám és sokan hisznek az ilyen misztikus dolgokban. Nem véletlenül van 7 fejű sárkány, hetedhét országra szóló lagzi, 7 mérföldes csizma...
2013. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az 5 volt az..
2013. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az ilyen dolgokban,de ennek ellenére a hetedik év szinte egy pokol volt.persze nagyon sok minden közre játszott.akkor voltam terhes ami egy elég nehéz terhesség volt,a páromnak instabillá vált a munkahelye,fáradtak voltunk és idegileg kimerűltek mindketten.emiatt minden kis apróságon egymás torkának estünk.de aztán szépen lassan megoldódtak a munkahelyi gondjai,én pedig megszűltem és minden a régi volt.lehetett volna ez akárhanyadik évben,de valamiért a hetedikben jött ez nagyon nehéz időszak.
2013. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!