Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem anyummal...

Lenne egy kérdésem anyummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nevelőapámmal 14 éve együtt vannak. Van egy hugom és egy öcsém. 4 éve a nevelőapám félrelépett. Anyu megbocsájtott neki,azóta idegbeteg. Teljesen megváltozott. Mindenért kiabál,morog. Velem is. Épp ezért nem olyan jó a viszonyunk. Mit tegyek? Normális hogy azóta ilyen?

2013. ápr. 8. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális,hogy olyan,az hogy a nevelőapáddal milyen a viszonya,az nem jogosítja fel arra,hogy a gyerekein vezesse le a feszültséget.Az én anyám is meg van zakkanva,mert fater ki idegeli,de nincs lehetősége még a költözésre,szóval nagyjából el tudom képzelni az életedet...
2013. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A húgod és az öcséd a nevelőapától van? Mit értesz azalatt,hogy az anyukád idegbeteg? Felvett rossz szokásokat? Gondolom nem lehet könnyű a ti életetek sem,talán emiatt robbanékonyabb az édesanyád? Esetleg le tudnád szerelni amikor feszült az anyud:megöleled,adsz neki puszit,megkérdezed tőle miben segíthetsz? Biztosan van neki gyenge pontja.
2013. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A húgom és öcsém a nevelőapámtól vannak. Vannak érzékeny pontjai,de nekem nincs kedvem odamenni egyikőjükhöz sem. Mert ugye anyu mindig ideges. Amikor meg kapok tőle valamit,akkor utána másnap azt hallgatom,hogy bezzeg ő megvette. Amikor meg esetleg néha fiúkról beszélek neki,azt is mindig visszamondja,felemlegeti. És hogy én miért pasizok? Mikor nem is csak természetes hogy megnézem őket.
2013. ápr. 8. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!