Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy képtelen vagyok egészséges párkapcsolat kialakítására?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nehéz gyerekkorom volt. Édesapám iszik, minden nap üvöltözés, kötekedés volt otthon... Gyűlöltem, hogy úgy viselkedett az anyukámmal és velem, szó szerint terrorban tartott.

Most viszont azt tapasztalom magamon, hogy én is olyan lettem, mint ő. A harmadik komolyabb kapcsolatomban vagyok, amiből szeretnék kiszállni, mert nem akarom tönkretenni a párom... Szinte minden nap össze veszünk valami hülyeségen amit én generálok, kötekszem, megsértődök. Olyan, mintha "elkattannék". Mikor viszont minden rendben, akkor nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást. De ezen az áron nem akarom vele folytatni, nem akarom elvenni az esélyét, hogy valaki mással legyen boldog.

Az előző 2 kapcsolatomat is én tettem tönkre, az egyik 1 évig bírta, a másik 4 hónapig. Folyton dühkitöréseim vannak, bebeszélek magamnak dolgokat, kombinálok... Egyszerűen nem normális amit csinálok.

Csak néhány hónapja jutottam el erre a pontra, hogy belássam magamnak, milyen is vagyok valójában. Voltam orvosnál is, beutaltak pszichiátriára, de 1 beszélgetés után megállapította az orvos, hogy "nincs semmi komoly bajom".

Úgy érzem nem tudok kihez fordulni, családom szinte már nincs is, a párom a támaszom, de vele veget kell vetnünk a kapcsolatnak, mert nem akarom többet bántani.

Kívülálló véleményére vagyok kíváncsi: jól érzem, hogy alkalmatlan vagyok párkapcsolatra?


2013. ápr. 18. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Értem. Valahogy próbálj meg mást keresni, mert nem hinném, hogy ez magadtól is menne. :( De drukkolok! :)
2013. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 18. 10:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy rájöttél ezekre. Nekem is hasonló gyerekkorom volt, de nekem a dühkitöréseim kimerülnek másban, nem bántok senkit. Viszont a pároddal jó, ha ezeket megbeszéled, lássa rajtad a szándékot, hogy változni akarsz, mert akkor jobban fog tudni segíteni. Azokat a dokikat meg nem ajánlom, akik nem magándokik, mert nekem semmi jó tapasztalatom nincs egyikkel sem.
2013. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!