Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nagyon zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nagyon zavarna, ha ez kiderülne a lányról aki amúgy tetszik?

Figyelt kérdés

Hihetetlen önbizalomhiányom van az miatt, hogy picit kancsal vagyok..:( vagyis a jobb szemem egyenesen néz,míg a bal picit befordul.Már egyszer volt műtve , akkor ennyire sikerült helyrehozni..Persze erről nem sok mindenki tud, mivel szemüveget hordok, ami arra az időre amíg rajtam van helyrehozza...és pedig szerintem szép lennék ha nem kéne szemüveget hordanom ez miatt...

csak mindig attól félek hogyha esetleg bármi olyanra kerül a sor egy fiúval ahol le kell vennem, visszariad tőlem és már nem fogok neki tetszeni...:((( szerintetek hogy van ez?


kort is légyszi:)


2013. ápr. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lenne gond 22
2013. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna,annyira úgysem lehet durva,mint a könyvtárosunknak
2013. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy szemüveges vagy.Ne mondd el senkinek,de szerintem egyik ember szeme se áll teljesen egyformán.Szóval szerintem nem gond.Engem nem valószínű,hogy zavarna.
2013. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömnek is ilyen a szeme ,de alig lehet észre venni és egy-két perc és már fel se tűnik ,h ilyen a szeme.szóval szerintem ez nem lehet viszataszító ok a szakitásra.

15/l

2013. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem zavarna. Láttam én már ezen az oldalon is csodaszép, picit kancsal lányt :) Oroszlán Szonja is az, mégis gyönyörű nő :)
2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!