Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki az, aki adna esélyt az ismerkedésre egy fiúnak, ha tetszik nektek arcra, de kiderülne, hogy csak 165cm magas?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 22:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
nem a magasság a fontos :)
2011. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
33%
165 cm az rettenetesen alacsony. Azért 172-175 cm legyen már egy férfi, nem olyan nagy elvárás. A nagyon magas, kosaras termetűekkel sem tudnék mit kezdeni, de egy törpével sem. A helyes arc az előny, de nem mindegy, hogy milyen magas fiúnak van helyes arca. Ha egy ilyet meglátok, arra tudok csak gondolni, hogy milyen kár, hogy nem magasabb 10 centivel...
2011. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

ma 22:31


igen ezt modnjátok lányok, de mégis engem amint megtudta a lány, hogy alacsonyabb vagyok nála 6centivel egyből lekopott rólam, pedig azelőtt szinte rajongásig oda volt értem :(

2011. nov. 24. 22:35
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

elvárás??? XD LOL

nem tehet róla, hogy mekkorára nőtt

am engem nem zavarna, ha őt sem zavarná a magasságom

2011. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

ma 22:33


ja, mintha lenne választásom, hogy nőjek még 10 centit


másrészről legalább te az igazat vallod, pontosan ezt tapasztalom én is, hogy ti lányok annyira felszínesek vagytok, csak a 180cm és feletti fiúk jöhetnek szóba nálatok vagy a kőbunkó, tajparasztok, szomorú valóság ez :/

2011. nov. 24. 22:37
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

22:33 -as vagyok


Figyelj, hazudhatnék, hogy mindegy a magasság, nem az számít... ezt olyan nők hajtogatják, akik maguknak is hazudnak.

Igenis számít a magasság, sőt ismerek olyan lányokat, akiknél csak az számít. Pedig diplomás csaj is van köztük, de neki kb mindegy, csak magas legyen a srác, akkor már odavan érte, mindegy, ha ápolatlan, büdös szájú, csúnya arcú, bunkócska, neki az az egyetlen mérce, hogy magas legyen.

Nem mondom, hogy nincs esélyed a nőknél, de a többség a magasságot látja először. Odaállsz elé, mellé, meglát más férfiak mellett és rögtön levágja, hogy kicsi van.

Ha valaki szeret, akkor mindegy a magasság, de elég kemény és hosszú keresgélés lesz, mire találsz olyat, akinek nem szempont a magasság.

A nagyon magasakat én sem szeretem.

Az viszont sokat tud ellensúlyozni, ha alacsony valaki, akkor legalább kigyúrja magát. Legalább akkor azok a lányok buknak majd rá, akik az izmos pasikat szeretik.

Legyen benned valami, ami vonzó női szemmel.

Amit fejleszthetsz. Ez pl. lehet az izomzat.

Ne keseredj el, csak tudd, hogy a legtöbb nőnél számít a magasság.

2011. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Az szerintem nagyon nem mindegy, hogy alacsonyabb vagy-e a lánynál. Én 162 vagyok és nekem nem lenne ezzel gondom, de ha 170 cm lennék, akkor már igen. Nem azért, mert változna az ízlésem, hanem mert egyszerűen zavarna, ha a pasi alacsonyabb nálam. Most, 162 centisen is zavarna, csak te nem esel ebbe a kategóriába. Ez két külön dolog.
2011. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

22:37es vagyok

nem igaz, hogy minden lánynál számít a magasság... volt már nekem 190 cmes párom is, és olyan is, aki fél fejjel alacsonyabb volt nálam

ha rendelkezik valaki olyan tulajdonságokkal, amit keresek, akkor a magasság aztán tényleg nem érdekel

2011. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

ma 22:50



mely tulajdonságok lennének ezek?


szeretnék változtatni, mert már nem bírom ki egyedül és elegem van abból, hogy még a nálam alacsonyabb lányok is a jóval magasabb fiúkra buknak helyettem

2011. nov. 24. 23:00
 10/34 A kérdező kommentje:

ma 22:44


mindig olyan nők mondják ezt, akiknek simán jut minden napra egy új pasija, ha akarják


egyébként szoktam edzseni, az más kérdés, hogy anyagcserém olyan gyors, hogy nem tudok tömeget növelni, így csak szálkás izomzat jött eddig össze

2011. nov. 24. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!