Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki az, aki adna esélyt az ismerkedésre egy fiúnak, ha tetszik nektek arcra, de kiderülne, hogy csak 165cm magas?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 22:26
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

nem is lennék így elkeseredve, ha legalább már egy kapcsolatom lett volna, de még egy nyamvadt csók sem csattant el sosem én és egy lányt közt annyit sem kaptam a lányoktól, pedig így 22 évesen már ez egyszerűene elviselhetetlenül tud fájni, már ott tartok, hogy a mindennapi életemre sem tudok koncentrálni rendesen, olyan mint valami rák, ami élősködik rajtam, hány éve próbálkozom és sosem jött össze semmi


már úgy érzem utálnak a lányok és én is időnként ezt érzem irántuk, bár b.zinak születtem volna, akkor nem lenne most semmi problémám

2011. nov. 24. 23:06
 12/34 anonim ***** válasza:
egyébkénet van megoldás,eltörik több helyen a végtagjaid és fém csavarokkal növelik a hosszúságot,hosszú és fájdalmas de van eredménye
2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

hm, melyek ezek a tulajdonságok?

lehessen vele beszélgetni, ne csak aha és értem legyen a szókincs

ha el lehet menni vele ide-oda, nem akar folyton kettesben a négy fal között lenni

ha meg tud nevettetni :)

ami plussz pont: ha hazakísér :), ezzel érezteti, hogy biztonságban vagyok mellette [sajna erre nem sok fiú képes mostanság:(]


(egyébként 19/L)

2011. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

ma 23:10


csupán ennyi?


ez nem tűnik kivitelezhetetlennek


persze mindegy, hiszen odáig nem is szoktam eljutni a lányoknál az ismerkdéseknél, hogy megismerjék milyen is lennék egy párkapcsolatban


hiszen a külsőm miatt többnyire egyből elutasítanak és most már azt is tudom biztosra, hogy a magasságom az oka


hisz mondták már jó páran, hogy szép szemeim vannak és helyes vagyok arcra

2011. nov. 24. 23:19
 15/34 anonim ***** válasza:

találkoztam már olyannal is, aki többet képzelt bele az ismerkedésbe, mint ami

értem ezt úgy, hogy nem kell túlgörcsölni és túlbonyolítani ezt az egészet... ha rágörcsölsz azt a lányok megérzik ám és felveszik a nyúlcipőt, szóval csak lazán ;)

én is szenvedtem attól, hogy rágörcsöltem a dolgokra, [tudnék mesélni :)], de átértékeltem a dolgokat, és amióta nem veszem vérkomolyan az ismerkedést azóta sokkal könnyebben megy

19/L

2011. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

na igen a lazaság sokat számít, az kell


22 évesen azért már elég nehéz változtatni, mert egyre fogynak a potenciálisan szóba jöhető lányok, egyre többen vannak kapcsolatban, házasságban


minél idősebb leszel, annál kisebb lesz az esélyed

2011. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

ma 23:32


kösz, ezt vettem észre és igazán megnyugtató


miért nem nőttem nagyobbra legalább 10centivel, akkor legalább egy átlagos férfi magasságával rendelkeznék, de így hát úgy tűnik nem kellek én senkinek sem, akik közül nekem tetszik valaki

2011. nov. 24. 23:41
 18/34 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon igazad van.

De próbálkoztál már magas lányokkal is?

Ők ugyanis nem sűrűn találnak náluk magasabb fiút - kosarast talán, de az meg sokszor buta, mint a föld, meg durva - úgyhogy közülük sokan rájöttek már, hogy nem ez a legfontosabb.


Ha el bírod viselni, hogy magasabb nálad 20-30 cm-rel... meg esetleg erős testalkatú is hozzá... annyira, hogy ha összebújtok, akkor jobb, ha ő vesz ölbe téged.

Mégis lehet, hogy vele hamarabb összejössz.


De azért óvatosan, mert közülük sem mind jött még rá erre. Aki nem jött rá, az még vágyakozik 2 és fél méteres fiú után.

2011. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

ma 00:39


én már úgy állok oda minden ismerkedéshze, hogy nála is kosarat fogok kapni


nincs már semmi önbizalmam, az önértékelésem is mélyen a béka segge alatt van


de ezt már nem bírom sokáig

2011. nov. 25. 00:41
 20/34 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon hamar változtasd meg.

A lányok azt utálják a legjobban, ha nincs önbizalmad. Előbb elviselik azt is, ha alacsony vagy, vagy durva, vagy bármi más - csak legyél férfias.


Magas lánynál pedig előfordulhat, hogy anyás lesz veled: vagyis ő lesz a domináns a kapcsolatban, és tanít, irányít téged. Megpróbálhatnál kicsit idősebb, érettebb nőkhöz közeledni... ők már valamelyest bölcsebben állnak a magassághoz.

2011. nov. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!