Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon zavarna titeket az, hogyha kiderülne a lányról, aki tetszik, hogy több egészségügyi problémája is van?

Figyelt kérdés

Például enyhe hormonzavara van és szociális fóbiás.

Egyáltalán van esélye egy ilyen embernek normális párkapcsolatra?


Őszinte és komoly válaszokat kérek!


2012. szept. 30. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Természetesen van rá esélye, nekem semmi problémám nem lenne vele, miután a lány szeretném, úgy ahogy van.
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha hormonzavar pl abban nyilvánul meg, hogy bajsza van, valszeg nem is tetszene.
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretem akkor semmi se zavar
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Természetesen teszek az ellen, hogy ne legyek szőrös, meg szedek gyógyszert is.
2012. szept. 30. 18:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem zavarne egyáltalán.

Nálam lenne esélye az ideálnak,hogyha ilyen problémái lennének.Ez nem akadályozna

F19

2012. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Teljesen őszinte leszek, nekem visszataszító ha egy csaj pl bajszosodik hiába nem tehetsz róla. De valószínűleg épp ezért nem kezdenék veled.


De én sem vagyok Mr. Tökély, nekem pl kicsit pattanásos az arcom. Biztos van olyan csaj akinek ez visszataszító, de tudom rengetegnek meg bejövök. Így működik ez veled is. Ne parázz, tuti megtalálod a párod.


19F

2012. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám szeretni, akkor nem érdekelne
2012. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hormonbajom, mégis négy éve párkapcsolatban élek. A párom látott már úgy is, hogy nem volt éppen mindenem leszőrtelenítve, mégsem hagyott el.

Sőt, az előző barátommal is 3 évig jártunk, és nem emiatt lett vége.

Biztos van olyan, aki emiatt nem kezdene veled, de van másik ezer, aki meg igen.

2012. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére az arcomon nem erős a szőrzet és nincsen bajszom , se szakállam :)
2012. szept. 30. 18:26
 10/13 anonim ***** válasza:
:) lehetne szeretni
2012. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!