Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan szingli, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szingli, aki már unja ezt az állapotot? Kort, nemet írjatok!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem unom.:D

17l

2013. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Beviz Elek ***** válasza:

Unni? Végre van egy kis nyugtom. Nincs hiszti, hogy menjek át, nincs semmi probléma, nyugodtan megnézhetem a csajokat az utcán, nincs olyan gond hogy meló után még hozzá futkározni vagy átjön ő és hulla fáradt vagyok, de beszélgetni kell vele, mert különben "lesz.rom". Pedig néha örülök, ha vízszintbe helyezem magam...


Ja és mindemellett ha úgy van, bárkit elhívhatok randira. Ha akarom minden héten mást, stb stb. Persze... jó lenne ha otthon várna a finom kaja és biztos lenne a szex... de hát istenem:D


23/f

2013. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak egy kicsit :)

18/L

2013. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
18 fiú
2013. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja,Nagyon unom,de csak ezért nem fogok vmi barommal összejönni...van egy szint ami alatt azt mondom hogy inkàbb ne..jò magasan van az a léc:D De tulajdonképpen egyedül se

rossz.18L

2013. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ugye-ugye utolsó... :D ezért vagyok szinte mindig egyedül... a normális nők, nagyon ritkák

egyébként meg annyira nem unom, már megszoktam :D

persze néha nagyon jó lenne valakivel együtt lefeküdni aludni, és reggel vele ébredni... /kicsit megszoktam a dolgot, még csak kb 2 hónapja vagyok egyedül/

25/F

2013. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretnek kapcsolatot,csak sosem jött meg ossze semmi komolyabb. Lany/17
2013. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Van.

23/f

2013. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!