Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak, hogy talán szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak, hogy talán szingli lesz végre vagy lépjek ki a szerető kategóriából?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok és kb. 7 hónapja megismerkedtem egy sráccal, első alkalommal mikor megláttuk egymást, úgy éreztem magam, mint a filmekben, csak álltunk egymással szemben és bámultunk egymás szemébe. Ott rögtön megfogott, aztán beszéltünk, flörtöltünk, de kiderült, hogy van barátnője, ekkor le is tettem róla. Majd kb. 3 hónapja felkeresett, hogy piszkálja a dolog, meg kellene próbálnunk, de van egy gond: a barátnője nincs túl jól, műtötték már párszor és még vár rá egy-kettő. Nagyon elleneztem ezt az egész dolgot, nem akartam szerető lenni, de amikor találkoztunk minden jött magától és nem tudtam ellene tenni semmit. Viszont a lelkiismeretem nem hagy nyugodni. Ő pedig nem hagyhatja ott a nőt így a betegségben és különben is már vagy 8 éve együtt vannak.

Párszor már eldöntöttem, hogy abbahagyom, el is mondtam neki, bírtuk ezt kb 2 hétig és minden ugyanott folytatódott.

Őrlődöm, mert nagyon jó vele minden, eddig senkit nem tudtam magamhoz ennyire közel engedni, viszont nem jó érzés, hogy nem én vagyok az egyetlen és hogy titokban kell ezt az egészet tartanunk.

Szerintetek mi a helyes megoldás?


2013. márc. 28. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.Mi baja van a nőnek?
2013. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudod a választ.Bántja a lelkiismereted a dolog,nem azt kapod,amire vágysz,közben meg aljas módon asszisztálsz egy másik ember átveréséhez,és egyben saját magad becsapásához.Akkor ez most hosszú távon jó így Neked?Nyilván nem.Akkor meg lépj ki.
2013. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Azt hiszem cisztái vannak, de nem tudom pontosan.
2013. márc. 28. 11:06
 4/14 A kérdező kommentje:
# Igen próbáltam már kilépni, csak itt lakunk nem messze egymástól, összefutunk, így nem könnyű.
2013. márc. 28. 11:10
 5/14 anonim ***** válasza:
3-milyen cisztái? mert a nőgyógyászati ciszták azok nem veszélyesek. PCOS úgy hívják..nagyon sok nő szenved ettől, de nem halálos...
2013. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

lépj ki!

ha tényleg annyira egymásnak lettetek teremtve, akkor később is összehoz a sors.. de elvesztegeted az idődet, ha mégse.

2013. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 fogalmam sincs, nem halálos azt biztos, de külföldön éltek és ezért jöttek haza
2013. márc. 28. 11:20
 8/14 anonim ***** válasza:

7-akkor valószinűleg a pasinak teljesen más van beadagolva-mint a valóság-és ezzel tartja maga mellett.Ez stikli.


Ezek után azt mondom: ne fejezd be ezt a kapcsolatot, mert a srác lépni fog.

2013. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 és mi van ha megpróbálom elfelejteni és közben én összejövök vkivel, majd ők szakítanak? attól félek, hogy én is ugyanezt fogom csinálni vagy megbántok vkit...
2013. márc. 28. 11:22
 10/14 anonim ***** válasza:
*ezzel tartja maga mellett, mert pontosan tudja, hogy a srác be akarja fejezni a kapcsolatukat
2013. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!