Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aggódok a barátnőm miatt, azért kényerűltem ebbe a helyzetbe, hogy itt tegyem fel kérdésemet, hiszen senki nem tudott normális magyarázatot adni.

A barátnőm igen kapós lány, mivel szép, vékony jó fej stb. Az új koleszosok között volt egy elég mogorva, visszahúzódó srác, aki csak a haverjai közt tudott felszabadulni. A bárnőm teljesen belezúgott, pedig eddig a hülye "menő" csávókat szerette. Össze is jöttek. A srác nagyon jó fej, helyes is, sőt a barátnőm neki az első kapcsolata. Csak egy baj van.. A fiú elég távolság tartó, semmit nem oszt meg a barátnőmmel, már mint nem ismeri a barátnőm mert mindenre azt mondja: semmi bajom. A srác állandóan furcsa megjegyzéseket tesz. Az lenne ha baj, hogy még nem tudja kezelni , hogy barátnője van? sajnos a barátnőmet nagyon zavarja, de nem tud vele erről beszélni mert a fiú csak simán lehülyézi, hogy olyan dolgokra gondol: hogy ő biztos nem elég jó neki stb.

ha voltatok hasonló helyzetbe segítsetek. elég rossz nézni, hogy a barátnőm fülig szerelemes, a srác meg aligha mutat ki érzelmeket.

előre is köszönöm.



2013. ápr. 11. 22:38
 1/7 anonim válasza:

lehet hogy a srác ilyen

vagy csak fel kell oldódni

még tapasztalatlan és ez látszik is rajta :) ha a barátnőd megoszt magáról titkos infókat akkor sem nyílik meg ?

2013. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd azt kapta, amit látott. Nem kellene elvárni, hogy a kapcsolatban egy csapásra megváltozzon.
2013. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mikor elkezd neki valamit mesélni, olyan mintha nem is figyelne rá. Mikor együtt vannak, rá se néz, elfordítja a fejét, inkább az emeberket nézi az utcán. Voltam velük moziban, és ameddig én a párommal jókat beszélgetünk a hazafelé uton, ők előttünk mentek, és talán a barátnőm mondott pár vicces bulis sztorit magáról amire csak ennyi választ kapott: pff, naaa szép, bolond vagy

pedig egyáltalán nem voltak durvák, inkább vicesek és nem égő sztorik.

Rossz mert látszik rajta hogy szereti és hogy szeretne hozzá közelebb kerülni, de ha rákérdez hogy eyáltalán akar e vele játni , a fiú egyből rávágja hogy: persze hiszen tetszel és nagyon kedvellek.

2013. ápr. 11. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

az én barátom is ilyen volt!! 1 éve már együtt vagyunk:) eleinte rám se mert nézni, meg cikizett meg stb. de nem hagytam ott. annak ellenére sem, hogy mondta h jobbat érdemlek..(elég önbizalomhiányos). kb 3 hónap után már minden tök jó volt:) nagyon szeretem, ő is engem.:)

20/N

2013. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja és: magyon gyorsan köszön el tőle. mi a párommal vagy még 15 percig álldogálunk. ők ezt elintézik 1 perc alatt se...ezek szerint akkor csak félénk a srác

remélem kibírja azt a 3 hónapot barátnőm :)

köszönöm hogy írtatok :)

2013. ápr. 12. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm, "különcnek" mondják. Kicsit autista hajlamai vannak, de nem kórosan, mégsem olyan mint a többi fiatal. Ha tényleg szereti, tartson ki mellette, fel fog oldódni, csak lassan és akkor sem lesz pont olyan, mint a többi fiatal srác.
2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm
2013. ápr. 13. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!