Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mikor szerettetek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor szerettetek bele a párotokba? Még mielőtt jártatok vagy járás után?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a RENDES válaszokat :)

2013. ápr. 11. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mialatt jártunk, az első hetekben
2013. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
járás közben
2013. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielott jartunk.Szerintem ugy a normalis :)
2013. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

már az ismerkedési időszakban is nagyon szimpik voltunk egymásnak. végül az első 1-2 randi elég volt hogy piszokul egymásba szeressünk. a harmadik randin már nem is tudtuk visszafogni magunkat:). azóta már házasok vagyunk.:)


27/N

2013. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni első látásra. :) Na jó azért nem, de ahogy megláttam végigfutott rajta, hogy "nekem ő kell"! :) Össze is jött, bár nehezen, de én akkor már nagyon akartam mélyen legbelül, tehát azt gondolom, hogy már akkor is voltak érzéseim felé. Eleinte viszont nagyon visszafogtam magam, tartottam magam, féltettem magam, nem akartam pofára esést. Aztán ahogy teltek a hetek és egyre inkább azt éreztem, hogy bízhatok benne, úgy bontakozott ki egyre inkább, hogy oda vagyok érte meg vissza. :)
2013. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Több fázisa volt a dolognak. Mielőtt jártunk, már azelőtt igényeltem a társaságát és hogy minden nap beszéljünk. Aztán szexuálisan is elkezdett vonzani.

Aztán összejöttünk.

Az első pár hónap hihetetlen szenvedélyes volt, folyton csak egymásra másztunk, munka közben pajzán sms-eket küldtünk egymásnak, és folyamatosan chateltünk.

Aztán úgy fél év után átalakult a dolog. Kevésbé fontos ez az oldala, de sokkal nagyobb hangsúlyt kap az, hogy együtt tervezzük a jövőt, hogy mindent megosztunk egymással, olyasmiket is, amiket előtte soha mással. Ez egy nagyon bensőséges kapcsolat már.

Hogy mikortól vagyok szerelmes, azt nem tudom. De tény, hogy az a szint, ahol most tartunk, már bőven a járás után lett.

2013. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, de én akkor amikor olvastam az írásait a neten... akkor még tök ismeretlen volt, azt sem tudtam hogy néz ki és milyen nemű, de már eldöntöttem hogy nekem ő kell és kész. És megszereztem. :)
2013. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtte.
2013. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!