Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért történik ez?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel egy suliba járunk és egy koliba. Már eléggé régóta tetszik a srác..és most szakítottak nem olyan régen a barátnőjével . Az elmúlt egy-két hétben észrevettem,hogy megváltozott..ha kint ülök a szilencium terembe kijön hozzám és beszélgetünk.Nagyon aranyos és kedves,mindig bókol(megdicsér,hogy szép vagyok és szépek a szemeim). Aztán mindig mellém ül le a teremben.Volt,hogy tanulnunk kellett volna,már negyed egy volt és fél órát beszélgettünk kettesben. Mindig keresi a tekintetem meg sorolhatnám még. De az a baj,hogy két hét és elmegy,mert végez és utána mi lesz? És mi lesz most a volt barátnővel? (Barátságba váltak el...már nem volt meg a tűz és azért szakítottak)

És az utóbbi két napban megváltozott...vagy én állok máshogy a dologhoz,mert tudom,hogy elmegy... Most akkor mit kellene tennem?



2013. ápr. 11. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Na hát erre most mit mondjunk? Mindenkinek vannak az életében beteljesületlen szerelmek. Vagy értelmetlen távkapcsolatok...
2013. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!