Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem értem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem magam. Mi történik?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan fél éve vagunk együtt. egyszerűen imádom, ő életem első igazi szerelme. Előtte volt egy baráom akivel 4 hónapig jártunk.( A mostani barátom miatt szakítottunk.)mostanában egyre többet gondolok a volt barátomra, amikor látom hogy elérhető legszívesebben ráírnék és vele beszélnék egész délután de annak nagy veszekedés lenne a vége. Ez most at jelenti hogy még mindíg szeretem a volt barátomat ..??? egyszeűen nem tudok eligazodni az érzéseimen. A motani barátommal nagyon jó a kapcsolatunk, mesébe illő. nem tudnám elképzelni nélküle az életem... de egyszerűen nemtudom mi történik velem amikor eszembe jut a volt barátom. :/
2013. márc. 27. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hinném. :)
2013. márc. 27. 22:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Évfolyamtársammal is volt ilyen, de ő már nem szerelemmel gondolt a régire, hanem inkább félt, hogy újra behálózhatja az az érzés. Az új barátjával maradt, jelenleg is vele már, már vagy másfél éve és boldogok. :)
2013. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Johnny Depp mondta: Ha már valaki felmerül, mindegy ki, válaszd azt, aki újonnan felmerült (mégha ex is), mert ha igazán szeretnéd a jelenlegi párodat, nem merült volna fel ez. :)
2013. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!