Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és ha megtetszik egy fiú akkor mindig keresem a társaságát meg beszélgetek vele,és ha megtudom hogy neki is tetszek már nem kell.A másik helyzet hogy mindig az elérhetetlen kell,ha egy fiú aki tetszik mással kavar,és mással látom akkor kell és nembírom kiverni a fejelmből,mert féltékeny vagyok.de ha már ottvan és az enyém is lehetne akár már nem,szerelmes se voltam még igazából..
2013. ápr. 6. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul vagy bekötve
2013. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindjárt nevetek,várjál..
2013. ápr. 6. 12:19
 3/4 hunbula ***** válasza:

Szerintem csak fiatal vagy még, nem állsz készen egy kapcsolatra. Ezért ábrándulsz ki a pasiból, amikor már komolyabbra fordulna, nem?

Szerintem törődj magaddal inkább, adj időt magadnak, és úgyis érezni fogod amikor már készen állsz. Nem kell elsietni. :)

2013. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen,énis erre gondoltam..eddig nem is érdekeltek a fiúk,vagyis különösebben nem néztem meg őket,talán csak az utóbbi másfél évben...:) és nem is érzem h kell egy fiú,csak ha megtetszik valaki akkor borzasztóan eltudom magammal hitetni hogy kell.
2013. ápr. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!