Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álomvilágban élek, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomvilágban élek, és nem tetszik a valóság?

Figyelt kérdés

Arra vágyom, hogy valaki szeressen, és valódi, mély érzések legyenek köztünk.

Már nem vagyok biztos az érzéseimben. 4 évig tetszett egy fiú, talán van egy kicsi esély rá, hogy én is tetszettem neki valamikor. Aztán amikor már nem láttam mindennap, sőt, soha(középiskola miatt messzire költözött), beletörődtem, hogy valószínűleg többet nem találkozunk. Azóta mindig bizakodva keresek, hátha meglelem azt a fiút, akivel el tudnám képzelni magamat. Mindig elhitetem magammal, amikor találok egy fiút, aki tetszik, hogy vele tuti össze fogok jönni, és 2-3 hétig csak róla álmodozom. Most ért véget a legutóbbi ilyen időszakom, 3 hétig gondoltam éjjel-nappal egy fiúra, aztán ma már nem is érdekel. Nem tudom, mi van velem. Annak a fiúnak, akiről 4 évig álmodoztam, néha megnézem a facebook üzenőfalát, és ilyenkor mindig elfog egy fura érzés, de már belé sem vagyok szerelmes.

Mi van velem? :(


2013. ápr. 10. 22:04
 1/3 kolosszus22 ***** válasza:
Mondjuk talán nem álmodozni kellene, hanem tényleg összejönni valakivel.
2013. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De félek a valóságtól. Az álmaimban minden úgy történik, ahogy elképzelem. Bátor vagyok, oda merek menni a fiúhoz, a valóságban ez nem megy.
2013. ápr. 10. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Hát van ez így. Velem is volt egy időszak, amikor ugyanígy voltam én is. pont ugyanígy. Az álmodozás nem vezet sehova. egy idő után rá is rájöttem. aztán úgy voltam vele, hogy majd alakul ki kapcsolat, ha olyan a helyzet. Bele telt egy kis időbe, de aztán össze is jött. néha-néha most is szoktam "álmodozni", de ritkán. próbáld meg ezt a logikát, hát ha úgy jobb. Űdv.
2013. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!