Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk csak azt a lányt érintik meg, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Akár csak elmentek pl mellette és egyáltalán nincs is útban, mi okból érintenétek meg, fognátok meg pl a vállát? Csak amolyan gesztus miatt, vagy akihez egyáltalán nem vonzódtok ahhoz próbáltok hozzá sem érni? És az mit jelent a részetekről, ha egy lánynak a vállát/karját beszélgetés közben megérintitek? Ismeritek a lányt, de nincs köztetek túl szoros barátság, inkább csak beszélőviszony. Ez se tűnik fel nektek, vagy emögött már van valami "hátsó szándék"?? Remélem értitek, próbáltam érthetően megfogalmazni. Kort is írjatok!
2013. ápr. 10. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
barátnőmön kívül nem érintek meg senki más nőt
2013. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyértelműen akar tőled "valamit" :) 16
2013. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én csak ahhoz a lányhoz érek hozzá amelyik tetszik. 17
2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha akarna valamit, akkor miért érinti meg az osztály k.rváit is, meg nekik puszit is ad, mint a többi fiú? És ezeket ott csinálja előttem, hozzám meg sosem jönne oda mondjuk beszélgetni, de akkor meg minek bámul órákon? Meg ha néha-néha beszélgetek más fiúkkal gyakran veszem észre, hogy olyankor is néz. Mást nem nagyon szokott bámulni ahogy megfigyeltem.
2013. ápr. 10. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem szokásom az összes lánybarátommal ilyen jellegű "testi kontaktust" is fenntartani (pl megölelem meg arcrapuszi talalkozaskor, közbe ha valami témával kapcsolatban feljön valami olyan amihez ez illik, pl történetmesélés vagy ilyenek), és nekem semmi hátsószándékom ezek mellett^^


De ezek a jóbarátok, szal beszélőviszonynál lehet h akar valamit:D

2013. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolso vtam: 17
2013. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha jó viszonyban lennétek, akkor nem jelenteni semmi, így viszont talán igen.
2013. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted... Van egy fiú osztálytársam, aki eleinte nem is tetszett, de amikor néha tőlem kérte el a házit, meg odajött hozzám picit beszélgetni, meg megérintett, elkezdtem érdeklődni iránta. Én nem merek hozzászólni se, lehet ez a gond, mert nem mindennap jön oda hozzám. Volt amikor a suliban segítenünk kellett, és már ment el a haverjaival, elköszönt tőlem is, közbe megfogta a vállamat. Meg a múltkor kikerült, akkor is megfogta a vállamat. De más lányokkal is ilyen közvetlen, szóval nem tudom ezt eldönteni... fb-n nincs kint hogy kapcsolatban, de hallottam hogy az egyik o. társunknak azt meséli, hogy van barátnője. Plusz én egy olyan lány vagyok az osztályba, akinek nincsenek barátai, és néha szoktak piszkálni... és nem hiszem, hogy én tetszenék neki, mikor rajtam kívül ezer csinos lány van az osztályba, meg a suliba is. Ahj, szar dolgok ezek. :(


17/L

2013. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális fiúk igen. Sajnos a mai világban viszont ők már erősen kihalófélben vannak. A sok majom, aki annyira nagyra tartja magát, egyik pillanatban még ezt a ribancot tapogatja, két perccel később már egy másikat ölelget, aztán persze odarajzik az egész iskola k*rvaklubja, csak mert ezek a fiúk OLYAN CUKIIIK!!!!

Egyszerűen hányni tudnék az ilyenektől :SS

18 (nagyon nem tömegb*zi) Fiú

2013. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van... Tök simán eltudna menni mellettem és akkor hozzám ér,de amekkora egy ratyi a nevemet mondogatja,de köszönni nem képes. Ha valamikor esélye van rá,hogy hozzám érjen megteszi. Bár velem szerintem csak piszkálódásból csinálja.

16

2013. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!