Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elmondani neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a suliban aki naon tetszik nekem. 1 évvel fiatalabb nálam. Még sosem beszéltem vele. Nem tudom, hogy mit mondjak neki. Mert sztem naon besülnék. Az osztályban az összes lányt meg tom nevettetni meg el tok velük dumálni, de ez vmiért ez nem megy. 1. Nem tok mit mondani neki. 2. Félek, hogy kinevet v. beégek vagy ilyesmi.

2013. ápr. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiacskám majd akkor nőzzél ha már férfi vagy, addig tanulj..
2013. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele is. Azért "félsz" tőle, mert tetszik, de nem kell f*sni, viselkedj kedvesen vele és próbálj meg beszélgetéseket kezdeményezni, lassan közeledni.
2013. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem te az én korosztályom vagy. Ha tényleg nagyon tetszik akkor ne hagyd, hogy egyedül legyen, mindig segítsd őt ha nem állsz közel hozzá csak aprán ként tedd a lépéseid. Ha nem akarod, hogy valaki elvegye előled akkor siess! Viszont annyit el kell mondjak, hogy muszáj lesz utána kutatnod, mert csak úgy lehet majd megtudni mit is szeret. Mivel ahhoz képest, hogy elég fiatal vagyok (12) profin tudok jósolni ezért szeretném ha leírnád azt, hogy mikor született, mert abból kiderül minden. Akkor sokkal többet tudok majd segíteni. Addig is sok sikert!
2013. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen mondom azt, hogy ez hülyeség. Nem kutatni kell utána, hanem beszélni vele, tartani a kontaktust, és maximum tőle kérdezgetve megtudni mik a kedvenc dolgai.


Persze ne egy bazi nagy listával támadj rá hajtépve, amin a világ összes dolga rajta van, hogy majd húzogatod le azt, amit nem szeret. Próbáld megismerni és te is mutasd meg neki magad.

2013. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!