Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves fiú vagyok, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok, úgy gondoltam hogy van egy komoly kapcsolatom egy 19 pasival. Csakhogy tegnap megláttam, hogy titokan nőkről készült poornó fotokat nézeget. Lehet hogy nála ez nem is komoly?

Figyelt kérdés
Tegnap este teljesen kivoltam emiatt. mit csináljak hogy olyan legyen mint régen, vagy haggyam rá?
2008. jún. 12. 23:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy biszex... amig hűséges veled addig szerintem ezzel ne is foglalkozz
2008. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
40%

Bosszúból te meg feküdd le egy lánnyal, hogy érezze hogy milyen csúnya dolgot tett.

Azt ha megtetszik elfelejtheted ezt a divat melegséget.

2008. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
40%
Öltözz nőnek és úgy izgassd. Hátha ez megtetszik neki.
2008. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kapcsolat akkor miért nem beszélsz erről vele?

Az még hogy fotókat nézeget nőkről lehet hogy nem jelent semmit, de igazán csak ő tudhatja, mindenképp beszéljétek meg ha zavar.

2008. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
39%
A barátod gyógyul, ha szereted örülsz neki.
2008. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Nézegethetitek együtt, ha izgatónak találjátok, csak nehogy a végén kiderüljön, hogy hiszen nektek a lányok tetszenek.
2008. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
"Nézegethetitek együtt, ha izgatónak találjátok, csak nehogy a végén kiderüljön, hogy hiszen nektek a lányok tetszenek." - hát igen, az maga lenne a megtestesült szörnyűség! 2008-ban már tiszta gáz heteronak lenni...pff
2008. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
az előttem szólónak!!te normális vagy? szerintem nem!!ez durva!!még te nézzed le a normális embereket? mi meg neszóljunk semmit?áááá ez gáz!!
2008. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
17 évesen inkább lányokal kéne foglelkozni.miért lett divat a melegség?
2008. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sztem nem az volt a kérdés, hogy gáz- e vagy divat- e, hogy meleg.

BEszéljétek meg mindenképpen a pasiddal, hogy ez téged zavar. Tényleg lehet, hogy biszex.

2008. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!