Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kapcsolat, ahol több száz km választ el egymástól és csak havonta max 1-szer 2-szer tudnak találkozni a felek, mennyire működhet?

Figyelt kérdés
Kialakulóban van egy ilyesmi kapcsolat, de nem akarok nagyon belemenni, ha nem lehet belőle normális kapcsolat. Saját magamtól azt mondanám, hogy az ilyen kapcsolat nem működhet (legalábbis jól nem). Neked mi a véleményed erről?
2013. ápr. 8. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire nem működik. Max. pát alkalomnyi szex lehet belőle semmmi több.
2013. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok, ha ez számít valamit.
2013. ápr. 8. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, értelmetlen és sosem lesz belőle még kapcsolat sem nemhogy NORMÁLIS KAPCSOLAT. Ébresztő..
2013. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ebbe max akkor mennék bele, ha 1-2 év múlva max már biztosan egy városban élnénk.
2013. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Sajnos.

És nem. Nem fog. Nem tudom a kialakulóban van az pontosan mit jelent, de akármilyen nehéz is, jobb most az elején abbahagyni.

2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!