Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt hogy fogjam fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy fogjam fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 4éve együtt vagyunk,én és a barátnőm.Nem lakunk együtt,ő nem jár már iskolába (depresszió miatt) én pedig az iskola-és a gyakorlat miatt nemtudok mindig ott lenni vele,így hetente párszor találkozunk,ahogy az időt betudjuk osztani. Namármost, mindig is azt mondtuk ha van valami akkor elmondjuk a másiknak. Kezdődtek már elköltözés miatt apróbb összekapások,mert próbáltam de nemsikerült elvinni őt onnan,hogy összeköltözzünk,ő is feszült volt énis, összekaptunk párszor. Valahogy nem olyan a viszony most mint régen volt.

A lényeg amit szeretnék tőletek kérdezni,hogy hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet:

Tegnap találkoztam vele,aztán elkezdtünk beszélni a kapcsolatról,aztán feljött a szórakozás téma,hogy osztálytársam elment bulizni és majdnem a mentő vitte el mert valamit raktak az üdítőjébe,stb,és hogy ő még nemvolt(nemjárunk se ő se én bulikba partizni stb) ilyen helyen hát bevallotta,hogy 3hete volt az itteni egyik szórakozóhelyen partizni.... És aztmondta,hogy azért ment,mert "tapasztalat szerzés céljából,mert akkor hiszi ha látja" .. én pedig ezen nagyot néztem... Aztán aztmondta jól kitáncolta magát, és hogy miért is csak 3héttel a történtek után mondta el? Mert "kereste a megfelelő alkalmat hogy elmondhassa"

Erre ti mit reagálnátok?? Ha pedig gyerekkori 2legjobb barátom felhív telefonon,és beszélek velük,akkor az van hogy "de jól elbeszélgetsz velük" meg "legyél velük akkor stb" .. (Bezzeg ha én mentem volna el fotózni valamerre,és csak utólag pl másnap mondtam volna el, a kezemet rá hogy azzal fogadott volna hogy miért most mondod el,miért nem mondtad előbb...?)

Na ez a buli dolog ennyiben maradt,kicsit visszautasító voltam és kijöttem a busszal haza, itthon meg most eszembe jutott a partiképekre rákeresni,hát mit látok, egy fickóval táncolgatott a bulin. Marhajól esett ,mert ez el van még most is hallgatva előlem,és a fotókon csak pózolnak együtt,meg táncolnak annyit látni. De azért ki tudja mivolt akkor amikor a fotós nem volt ott.. Nameg miért pont az "Egyéjszakás kalandok" partira ment el? Mert felhúzta magát az azelőtti "összekapásunkon" ezt is mondta...

Marhára furdal az amiket most láttam képen.

Néhány nap mulva újra találkozunk, ti mit mondanátok ha a helyemben lennétek? Én most nemtudom mit érzek,csak csalódottságot!!!! Köszönöm a válaszotokat!

21.F



2013. ápr. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha fele ennyire le tudod rövidíteni, máris adunk tanácsot!


F25

2013. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele beszélgetni, és mondd meg neki, hogy őszinte válaszokat vársz. Kérdezd meg, mi a baja, miért titkolózik, mi változott meg nála, elégedetlen-e valamivel a kapcsolatotokban stb. Igazából nem értem, miért nem vállalta a tetteit, miért csak utólag mondta el azt, amit elmondott. Nem törvényszerű, hogy lefeküdt valakivel a buliban, de nincs is kizárva. Ha normálisan válaszol, és hajlandó valamiféle kompromisszumra, akkor segíts neki. Viszont ha azt érzed, hogy a kettőtök életfelfogása kezd gyökeresen különbözni, akkor talán a szakítás lesz a legjobb megoldás.
2013. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Depresszió...aha marhanagy lehet. A barátnőd többnyire csak hisztizik. Menjen el pszichológushoz.
2013. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pszichológus kilőve.. voltunk már rég,ott állitólag "hülyeségeket beszélt" aztán nemment semmire se ezzel.

Nos nekemis az fáj hogy ezek után amiket ma láttam képen,nemtudok neki mit hinni..

Bocs ,amiért hosszúra sikeredett a kérdés..

Ő táncolni szeret meg minden,énmeg nemtudtam neki megteremteni a közös otthont hogy jobblegyen neki is és ott kitudjon kapcsolódni...

2013. ápr. 8. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét. Na, csak végigolvastam.


Ne haragudj, de ez a csaj nem érdemel meg téged. Komolyan nem bántásnak szánom, de tucatpitsa. Neked ennél sokkal érettebb nő kell. Egyszerűen nem vagytok egy szinten. A normális kapcsolatban minek kell kamuznia? Gyerekes szokás. Nem biztos, hogy kavart az illetővel, de akkor is ez szánalom köbe. Ha ilyet tenne a barátnőm, úgy kirúgnám, hogy elszállna, mint a pitsafüst.

2013. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neki nem az otthoni kikapcsolódásra van igénye (vagy nem csak arra), és nem feltétlenül a közös otthon fontos neki. Járjatok el többet szórakozni, hátha javul a helyzet. Persze az is megeshet, hogy ő most akarja pótolni azt, ami eddig esetleg kimaradt az életéből. Ha végképp nem tudtok megegyezni, akkor inkább menjetek külön, ne kínozzátok egymást.
2013. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én nemvoltam sosem az a buliba eljárós fiú,most is a pénzt próbálnám spórolgatni,aztán tessék. Köszönöm a válaszokat, mindenképp beszélek vele,és kérdőre vonom a képekkel kapcsolatban amiket "róluk" találtam,mert ebbe nemlettem beavatva, így 3hét után sem.
2013. ápr. 8. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Helyes!


Vond is! Ha makog, meg lefele néz vagy oldalra, meg elpirul, zavarban lesz, az orrát piszkálja vagy a szája elé nyúl többször akkor tuti kamuzni fog.


Mert aki nem kamuzik az zavartalanul bizton állítja a dolgokat. Meg lehet különböztetni.

2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem illetek egymáshoz, ez sajnos előfordul. Mindenféleképpen beszélj vele, kérdezd meg, hogyan látja a jövőjét, mit tervez stb. Én is depressziós voltam gyerekkoromtól (más kérdés, hogy nem vették észre), mégis jártam iskolába, az egyetemet is elvégeztem, szóval a barátnődnél talán csak kifogás a depresszió az iskolakerülésre. Másrészt aki tényleg annyira depressziós, hogy iskolába nem tud járni, az miért tud buliba menni?
2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen nekem is feltűnt,ha oda nem,akkor ide miért ment el.. Amúgy ő úgyképzeli a jövőjét,hogy mindenképp benne legyen a tánc,meg ő nemakar gyereket mert szerinte "egyik férfi sem érdemli meg hogy a nő szenvedjen a gyerek kihordással,szüléssel stb mert ő már volt elégszer kórházban".. Jó tényleg rengetegszer volt bent kórházban de én egyszer családot szeretnék,majd valamikor.. Jó letudtam mikor beszéltük ezt,hogy oké gondoltam idővel majd megváltozik a dolog de 4év alatt semmi.. Ide süllyedtünk sajnos. Holnap beszélek vele!
2013. ápr. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!