Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogjam fel azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjam fel azt, hogy a párom másokat lájkol?

Figyelt kérdés

Persze, nem kell rajta felhúznom magam. De amikor az én képemet lájkolja egy - egy srác, akkor meg ki van akadva hogy tetszem nekik, megveri őket...

az én barátom persze csakis lányokat lájkol. Ezt mire vegyem?


2012. aug. 18. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Besz@rok ilyen ratyikat,mint ti...
2012. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel, és kapcsoljátok ki azt a b@szott gépet.
2012. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Micsoda problémák.Elég fiatalok lehettek.
2012. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Megveri őket"

Jaj istenem, egy tizenéves nethuszár.

2012. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Az Élet nagy gondjai.

Nyugodtan húzd fel magad rajta,és mond meg barátodnak, hogy telerakod az üzenőfalát b.zik képeivel,ha nem fejezi be,amit csinál.

2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
"párom",miért,mi vagy te,egy oroszlán? az állatoknak vannak párjai...
2012. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. :D

Üdv. a 21. században!

2012. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
DE szemetek vagytok.. még abba is belekötnek h valaki a párját a párjának nevezi.. xD és akkor ők akadnak ki azon h zavar valakit a lájk..xD engem is nagyon zavar, mert nézzük csak, mi fordulhat meg a fejünkben egy ilyen esetben.. 1. Kevés vagyok, a másikat szebbnek látja.. pedig ha engem szeret, ezt észreveheti, de ne nyilvánítsa ki.. főleg nem több száz ember előtt.. 2. hogyha már tojunk mások véleményére, akkor is valljuk be.. megnézem a csávó üzifalát(mint ismeretlen személy,csak véletlenül bukkantam rá, és elkezdtem böngészni..), ott van h milyen nőknek lájkolt.. aztán észreveszem h kapcsolatban van.. ilyenkor akárki a következő fejet vágja: o.O . Meg ha az érintett barátnő nem is annyira netfüggő.. azért lássuk be , manapság mindeki lájkból "táplálkozik", lassan akkora a jelentősége mint egy Nobel-díjnak .. és annak a sz*kának akinek a pasi a képét lájkolta, hát .. igencsak vigyoroghat a feje, h huh.. ennek is bejövök.. Tehát akármilyen módon is, de elismerést kapott egy férfitől. Végül, de nem utolsó sorban, levetítve egy mindennapi jelenetre: ha sétálunk a PÁRUNKKAL az utcán, legnagyobb reményeim szerint nem nyögi majd be nekem h ott egy jó csaj amúgy, de csak megjegyeztem.. merthát ugye az ízlésünk csak ugyan olyan facen is, mint a valóságban.. Meg belekötöttetek abba, h szakadjunk le a gépről.. felmerülhet az is, h nekem éppen nem adódik más lehetőségem a találkozó egyeztetésére.. éééés ott a hiper szuper facebook, ami azt is jelzi, mikor böfögtem el magamat a gép előtt, egyértelmű h észreveszem azt is,mit lájkol a barátom és mit nem. Én 17 éves vagyok, és számomra nem valami felemelő érzés, ha a barátom kinyilvánítja tetszését különböző "iszonyat szexisen" pózoló "facegirl"-eknek. De az is annyi mindentől függ... hogy pl hány lájkot nyom naponta... havernak vagy nem havernak.. normális képre vagy k*rvásra.. szóval szerintem ettől is függ h kétségbe kell esni, vagy sem, el kell dönteni ésszerűen. Bennem pl alapból ott van a tisztelet, h nem lájkolok annyit pasiknak mióta barátom van. DE EZ IS CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, mindenki eldönti magának.
2012. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. szeretnék még a "megverős" hozzászólásra reagálni(ezúttal a kérdésre is persze, mert ez az oldal lényege).. nem tudom, hogy a pasi mennyire gondolja ezt komolyan.. de van, aki tányérokat tör össze hirtelen felindulásból... van, aki gyereket csinál piásan.. van, aki abba rúg bele,akit a legjobban szeret. EZ VAN! emberek vagyunk, ki hogy vezeti le amit le akar. Ugyan ezt meg lehet csinálni 20 évesen is, meg harminc évesen is.. Az viszont nem fair, hogy így reagál neked ha nyomsz egy-két lájkot. Önszemlélet nuku.. de ezt is meglehet értelmesen beszélni. :)
2012. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, annyit elnéztem h neked lájkolnak , nem pedig te másnak.. hát akkor ez még gázabb ..
2012. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!