Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam meg?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok.A feleségemmel a házasságunk tönkrement a sok családi ellentét miatt.Meg is beszéltük,hogy együtt leszünk még de csak mint "barátok".

Viszont van egy lány,aki sokkal fiatalabb nálam,mondták,hogy be is jövök neki.Szoktam vele chat-en beszélni.Kicsit össze vagyok zavarodva,mert Édesanyámat a napokban veszítettem el,meg ez a házasság-dolog...

A lánynak van párja,de én szeretném őt! Mit tegyek,hogy szerettessem meg magam jobban??? Elsősorban hölgyek írjanak.Mi egy 22 éves nő "gyengéje"?


2012. júl. 14. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
pénz..
2012. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 és 35... Nekem egy kicsit soknak tűnik, plusz ha van párja, szerintem nem kellene ráutaznod.
2012. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam olyat,hogy 22 50.Ott már kisbaba is van...
2012. júl. 14. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne rondíts bele a magán életükbe. Kár hogy ezt kell mondanom egy 35 éves férfinek. -.- Saját korosztályodnál próbálkozz!
2012. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!