Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a szerelmetek meghalna?

Figyelt kérdés
Van egy lany akit az eletemnel is jobban szeretek de szivbetegsege van. 18 eves lanyrol beszelunk. Az orvosok nem merik megmuteni. 10% eselyt adtak arra h tuleli. Konkretan ha szivatultetessel lehetne megmenteni es az enyem jo lenne mar akasztanam is fel magam csak ne legyen baj :( 19F
2013. ápr. 8. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem ide illő kérdés... ha nem tudod feldolgozni, beszélgess valakivel aki közel áll hozzád. de szerintem ilyet nem kéne kiírni.
2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy utána már tudnék normális életet élni.
2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
amíg van 10% esély, addig higgyetek, bízzatok! nap mint nap történnek csodák!
2013. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Én valószínűleg amíg vele lehetnék,azt az időt próbálnám széppé tenni.

A saját halálom nem izgatna,de egy ilyen helyzetben tuti bekattannék.

2013. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Milyen mindenható vagy te,hogy bárkinek is megszabd,hogy mit tegyen?!

F@szért kattintasz egyáltalán rá?!

2013. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
támogasd a lányt.. lény mellette.. és bízzatok a csodában.
2013. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Én leszarnám. Az élet megy tovább, nap mint nap halnak meg emberek. Nem szívbajoskodnék sokat miatta. Felhajt az ember pár prostit,aztán lehet ott vígasztalódni. De a legjobb nem összeszűrni a levet senkivel, így nyilván nincs kit el se veszteni! Én is ezt teszem! Így a szívem is a helyén marad. Biztos nem adnám oda a szívem egy nőnek sem, mert ha én meghalok, akkor mit élvezek belőle? utána? Mire megyek vele? az nekem miért jó? Lehet,hogy ma még dúl a rózsaszín köd, holnap már másba szeret bele, és egy idő után mellőzni fog. bármikor előfordulhat. Azért a szerveimet jobban szeretem bármelyik nőneműnél.

Ez volt az én véleményem, én így tennék, mert én ilyen remek ember vagyok. Az hogy te mit teszel, az csak rád tartozik, ahhoz nekem nincs közöm.

Jah, éljenek az önzők nagyon sokáig! /szerelem bolonddá tesz./

2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm EGYSZER húst fogyasztott. Ehhez állítólag EGY állatnak meg kellett halnia (bár a dolog ezen vonatkozását nem értem, mert szívtelen vagyok és szűk agyú).


Beképzelt ember vagyok, úgy gondolom, az embernek joga van élni, annak az EGYETLEN elpusztult állatnak viszont nem volt joga élni.


Nyilván egészen jó ember vagyok -hiszen a beképzeltek mind nagyon nagyon jó emberek(?)-, valamint következetes és logikus(?) is vagyok, és sajnáltatom magam(?), hogy miért nem ettem vele együtt a husikát.


Tegnap megettem egy almát. Bűnös vagyok, mert az alma megevésével elősegítem a növény szaporodását. Bár, végülis nem volt annyira vészes, mivel ha nem szedte volna le senki a fáról azt az almát, akkor meg azért pusztul el a gyümölcshús, mert a fa lepottyantja, és a földben elrothad az alma, megint csak azért, h kiszabadulhasson a magja, hogy szaporodhasson.

Vagy ha nem szedi le senki, a rigók eszik meg, és akkor meg ezért szabadul ki az alma mag, növényi szaporodást elősegítendő.


Egyszóval bűnös vagyok az almaevés miatt (is) és szívtelen.


Úgy gondolom, nagyon buta vagyok, mert nem értem az analógiát a feltett kérdéssel.

2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3.-nak! Lehet, de nem Magyarországon!
2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezni szeretnék:

Hol voltatok orvosnál? Nem tudnátok a Kardiológia Ambulanciára elmenni? Egy próbát megérne. Ha érdekel, megadom a címet, orvosok elérhetőségét.

Nagyon szép amit írsz, és nagyon bátor, férfias hozzáállás. Nagyon kevesen vannak akik így gondolkodnak. :(

Mit tennék, ha meghalna: sírnék, és gondolkodnék, hogy miért velem történik. Elfelejteni soha nem tudnám :(


Erőt és kitartás kívánok!

F/23

2013. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!