Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan felejtettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan felejtettétek el a szerelmetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
miért akarod elfejteni?
2013. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 újabb szerelemmel
2013. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hamar kerestem egy másik lányt.Akivel sokat foglalkoztam.Leginkább testileg
2013. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tovább lépsz vagy őrlődsz...de mindig szeretni fogod
2013. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
100%
Amíg nem találnak fel egy olyan eszközt ami csatlakozik az agyadhoz és van rajta egy delete gomb, addig elfelejteni nem fogod, csak túl leszel rajta, illetve nem fogsz rá annyit gondolni, főleg akkor ha találsz mást aki leköti a gondolataidat
2013. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam rá, barátkoztam ellenkező neműekkel. Egy év volt kb, mire elfelejtettem.
2013. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Naponta felidéztem azokat a pillanatokat amikor szenvedtem "miatta", kitöröltem mindenhonnan a közös képeinket, kidobtam mindent ami rá emlékeztetett, letiltottam facebookról, tudatosan megutáltattam vele magam, hogy ő se keressen később. Új emberekkel ismerkedtem, elkezdtem nyelvet tanulni, új hobbikat találtam, gitározás, festés, szobrászkodás, eljárok konditerembe, kiülök a partra meditálni, vagyis élvezem az életem egyedül. Mindezt úgy, hogy 3 hónapja meg akartam halni. :)
2013. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a lányt sosem fogom elfelejteni, de az érzés elmúlt idővel
2013. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon sokat gyötrődtem, majd erőt vettem magamon, lemondtam róla, most csak hagyom, hogy vigyen az élet arra, amerre akar
2013. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!