Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meyik volt a legreménytelenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meyik volt a legreménytelenebb szerelmetek az életben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és most érzem talán először, hogy olyan igazán gyötrően reménytelen szerelmi ügyem van. Bármit megadnék a lánynak, de ő egyszerűen észre sem vesz, és ez nagyon kegyetlenül tud fájni, főleg rossz napokon. Talán csak az az egy vigasztal kicsit, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ezt a szenvedést átéli. Leírnátok pár mondatban, hogy nektek mikor volt hasonlóban részetek és kivel? Előre is köszi a saját történetekért!
2013. márc. 21. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Eddig még csak reménytelenül szerettem.. Volt, ami úgyis kezdődött, volt, ami úgy végződött.. Talán a mostani a legreménytelenebb.. A volt barátom az, aki már több országgal odébb lakik, több évig voltunk együtt és azzal lépett le, hogy sosem szeretett.. Most sem szeret.. Én pedig igen.. Na ilyen az, ha valami igazán reménytelen és felőröl..
2013. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A.Romanov ***** válasza:
Most is, egy fotómodell. Mindig nagyon kedves hozzám, ezért is piszok nehéz a dolog. Sajnos van egy barátja, így nem is próbálkozok. De mikor látom facebookon a fényképeit... Huh hát az néha nagyon fájó tud lenni :)
2013. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első az óvónéni, aztán később a mai napig Kim Basinger ... de ez már így marad :)
2013. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fú, rengeteg volt..

Pamela Anderson, Salma Hayek, Cameron Diaz, Shakira, Jennifer Lopez.. XDD

2013. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legszemetebb, reménytelenebb szerelem, mikor a fiad keresztanyjába szeretsz bele (nem rokon)és nem tudsz mit csinálni az érzéssel. A legrosszabb dolog a világon, főleg, hogy imádod a családod.... Annyira vacakul életemben nem éreztem magam....
2013. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi... férjnél vagyok, ő is nős és itt véget is ér a történetünk. Sosem kezdődött el igazán, ahhoz egyikőnk sem volt elég bátor, bár a célozgatásokból mindketten tudjuk, hogy szeretnénk valamit a másikkal, csak nem tehetjük meg a családjainkkal. Iszonyatosan tud fájni, főleg amikor találkozunk és olyan bánatosan néz rám, vagy csak szimplán belefelejtkezik a pillantásba... néha úgy érzem, hogy nem bírom tovább és lesz ami lesz alapon belevágok, de ehhez ketten kellünk és ő az erősebb... legalább is egyelőre.
2013. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első az egyik osztálytársam volt gimiben, elsőtől fogva érettségiig tartott a reménytelen szerelmem.

A legrosszabb az volt benne, hogy minden nap láttam, mögöttem ült, szinte a legjobb barátok voltunk, suliban és sulin kívül is rengeteget voltunk együtt, mindent megbeszéltünk, de tudtam, hogy soha nem lesz köztünk semmi. Neki nem az olyan lányok tetszettek mint én vagy nem tudom. Amúgy úgy viselkedett velem mintha ő is akarná csak nem merné, meg sokan biztattak, hogy ő is akarja. Így bevallottam neki az érzéseimet, aztán meg emiatt hónapokig nem szólt hozzám, nem értettem miért, a mai napig sem értem. Aztán jött az érettségi, és azóta nem találkoztunk. Nagyon rossz volt ez 4 éven keresztül.


A másik szerelmem a fősuli alatt volt, egyik csoporttársam, akibe őrülten belezúgtam, nagyon jóba lettünk, kavartunk is, ő volt, aki bevezetett a szexualitás világába, de járni soha sem jártunk, mert ő nem akart komoly kapcsolatot, tudom, hogy akkoriban is volt neki más is rajtam kívül, de annyira szerettem, hogy inkább hagytam, hogy kihasználjon. Aztán lett egy komoly barátnője, akkoriban bánatomban egy törött üveggel szét vagdostam a karom.


Aztán még volt egy harmadik nagy szerelmem is, őt tartom mai napig a múltamból a legnagyobbnak, holott ez tartott a legkevesebb ideig, mert ez "csak" 1 éves szenvedés volt. Egy fesztiválon láttam meg utolsó nap hazafelé menet, és akkor mondtam is a haveroknak, hogy: Na ez a pasi az enyém lesz mindenáron. Mivel a társaságából jó pár emberrel jóban voltam, így elkezdtem velük bulizni járni, meg közben facebook-on is bejelöltem és beszélgettem vele. Egyik bulis este elmentem vele sétálni, és elkezdtünk csókolózni. Több nem történt, csak órákon át csókolóztunk. Tudtam, hogy épp egy nagy szakításon van túl, de reménykedtem, hogy attól belevág velem egy kapcsolatba, de nem így lett, másnap össze-vissza beszélt, hogy akar többet is de mégse meg ilyesmi, szóval reménykedések közepette hagyott, meg a legjobb barátja is azt mondta, hogy tőle tudja, hogy akar többet. Ahhoz képest többet nem nyomult meg semmi, rá 1 hónapra meg összejött egy csajjal akivel azóta is együtt van. Szóval ezt sem értem a mai napig se, de sokáig bántott a dolog.



De ezek elmúltak, és tudom miért: Mert egyikőjük sem volt az "igazi". Közben megtaláltam az igazit, azt a pasit, aki engem szeret és én vagyok a mindene és nekem is ő. Pedig azt hittem sose leszek boldog :)

2013. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg, amikor egyedül a saját gyávaságom tart vissza.
2013. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!